У окупованій Горлівці бойовики вбили п'ятьох "колег-бунтівників", які вимагали зарплату, - розвідка

Порушники побили офіцера і відмовилися виконувати накази до отримання всієї заборгованості по грошовому забезпеченню.
У окупованій Горлівці. Фото: Депо.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей у з'єднаннях та частинах 1-го і 2-го армійських корпусів (АК) збройних сил РФ зросла кількість випадків застосування командирами надмірних покарань щодо підлеглих і цивільних осіб, затриманих поблизу розташування їхніх підрозділів.Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Військовослужбовців за незначні порушення військової дисципліни відправляють "на яму" (звинувачених кидають у спеціально вириті котловани, з яких неможливо самостійно вибратися, харчування і воду їм можуть не давати декілька діб). За наказом командира одного з підрозділів 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го АК (Донецька область. – Ред.) "на ямі" майже добу утримувалось четверо місцевих підлітків за збирання гільз на забороненій для цивільних території", – повідомили в розвідці.

У Луганській області в 7-й окремій мотострілецькій бригаді, розташованій у Брянці, за даними української розвідки, продовжується практика покарання військовослужбовців у складі цілих підрозділів (взвод, рота). "Особовому складу підрозділу, у якому стався випадок дезертирства, не виплачують чергової місячної зарплати під приводом відшкодування витрат на пошук дезертира", – йдеться в повідомленні.

У ГУР також повідомили, що командир підрозділу 3-ї окремої мотострілкової бригади, розташованої в Горлівці Донецької області, наказав відкрити вогонь по підлеглих, які бунтували. "Було віддано наказ на відкриття вогню по військовослужбовцях, які побили офіцера і відмовилися виконувати накази до отримання всієї заборгованості по грошовому забезпеченню, в результаті чого п'ятьох "бунтівників" вбито і двох поранено", – зазначили в розвідці.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...