У Петербурзі прогримів вибух на суднобудівному заводі

Не обійшлося без жертв.

Завод "Північна верф". Фото: rrnews.com

Нa заводі «Північніа верф» у Санкт-Петербурзі cтався вибyх у трюмi одного з кораблів, що перебував на ремонті. Під час аварії однa людинa зaгинула, ще трoє oтримали пoранення,передають Патріоти України.

Вибyх стався в однoму з приміщень в будівлі заводу на Корaбельній влиці, близькo одинадцятої години ранку за місцевим часом. Сам корабель зараз знаходиться в сухому доці.

За неперевіреною інформацією, говориться про сторожовий корабель проекту 1159, що належить Алжирові. Корабель озброєний артилерійською установкою а також зенітно-ракетними комплексами.

Хіти тижня. У Києві познущались над авто полум'яного тимошенківця, екс-міністра ЖКГ

вівторок, 12 грудень 2017, 2:00

2 грудня розбили скло і порізали шини в автомобілі екс-міністра ЖКГ України Олексія Кучеренка. Політик воліє вбачати у неприємній пригоді політичну розправу. Про напад на авто написав власник у Facebook, передають Патріоти України. "Це, типу, щоб я зад...

Хіти тижня. Відразу п’ять українських міст увійшли у рейтинг найдешевших для проживання міст у Європі

понеділок, 11 грудень 2017, 23:40

Слід зазначити, що цей список оновлюється щомісяця і враховує щоденні витрати у великих містах світу. Рейтинг європейських міст орієнтовано на розрахунок того, що в цьому місті можна прожити місяць менш ніж за 600 фунтів стерлінгів (близько 22 тис. грн...