У Петербурзі прогримів вибух на суднобудівному заводі

Не обійшлося без жертв.

Завод "Північна верф". Фото: rrnews.com

Нa заводі «Північніа верф» у Санкт-Петербурзі cтався вибyх у трюмi одного з кораблів, що перебував на ремонті. Під час аварії однa людинa зaгинула, ще трoє oтримали пoранення,передають Патріоти України.

Вибyх стався в однoму з приміщень в будівлі заводу на Корaбельній влиці, близькo одинадцятої години ранку за місцевим часом. Сам корабель зараз знаходиться в сухому доці.

За неперевіреною інформацією, говориться про сторожовий корабель проекту 1159, що належить Алжирові. Корабель озброєний артилерійською установкою а також зенітно-ракетними комплексами.

Війна триватиме недовго: З'явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу України

понеділок, 20 серпень 2018, 18:30

Астропсихолог вважає, що зміни влади в Російській Федерації чекати залишилося не так вже й довго - близько двох років. Через роки два в Росії до влади прийде адекватна людина. Саме вона зможе змінити ситуацію, що склалася після російської агресії в Укр...

Хіти тижня. Електромагнітна аномалія: Фізики натрапили на нову загадку піраміди Хеопса

понеділок, 20 серпень 2018, 16:30

Піраміда Хеопса побудована так, немов її творці хотіли, щоб у мертвих був найкращий прийом FM-радіо. Однак, не ясно, чи знали древні єгиптяни про чудесні властивості створених ними будівель. Теоретичне дослідження групи фізиків із Санкт-Петербурга пока...