У Росії активістку суд арештував за зображення Путіна у нацистській формі

Дівчину позбавили волі на три дні, звинувативши у публічній демонстрації нацистської символіки.

Ілюстрація:Nibler.ru

У Росії в місті Володимир суд засудив активістку Вікторію Лобову до трьох днів арешту, визнавши її винною в публічній демонстрації нацистської символіки. Про це повідомляє місцеве видання "ПроВладимир", передають Патріоти України.

Причиною арешту стало зображення, опубліковане в соцмережі "ВКонтакте", на якому президент РФ Володимир Путін представлений в нацистській формі. Раніше Лобову намагалися залучити до адміністративної відповідальності за порушення правил проведення пікету під час антикорупційного протесту 12 червня, організованого опозиційним російським політиком Олексієм Навальним.

Суд виправдав активістку і 14 липня той же самий суд розглянув нову справу проти Лобової за статтею "Пропаганда чи публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки".

До речі, на початку червня в місті Тула за цією же статтею на сім діб був заарештований волонтер місцевого штабу Навального Іван Полукаров. Правозахисники повідомляють, що кількість винесених покарань за статтею про демонстрацію нацистської символіки за останні роки зросла в 3,5 рази (майже до двох тисяч).

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо