У російських найманців з Донбасу майбутнього немає, їх ліквідують, - експерти (відео)

Як тільки політики приймають рішення про військові дії, вони потрапляють в залежність від своїх спецслужб і від своїх військових.

Ілюстрація:https://m.znaj.ua

Російська армія в Україні відчула запах грошей і крові. Кадрові військові РФ їдуть на Донбас заради фінансового забезпечення та нагород, але майбутнього у них немає. Про це розповіли експерт по Близькому Сходу Аурагх Рамдан, колишній офіцер ФСБ Росії, політемігрант Ілля Богданов та політолог Віктор Небоженко, передають Патріоти України з посиланням на Радіо свобода.

За словами Богданова, на Донбас "потрапляють ветерани чеченських воєн, Придністров'я, Грузії".

"Для них обов'язковий бойовий досвід. Вони здають іспит з військової спеціальності, медкомісія, фізпідготовка. Потім їх зараховують до штату, і вони їдуть. Контракт - на рік. Але на місяць, хочеш не хочеш, тебе відправляють у відпустку за рахунок контори. Всі родичі знають, що ти туди їдеш.

Страховка - від мільйона до 5 мільйонів рублів. Оклад - від 300 000 і надбавки. До півмільйона рублів може отримувати людина- "козак", як мій однокласник, у якого досвід ПТУ. Там ніякої ідеології немає, там все заради грошей", - говорить Богданов.

У свою чергу Аурагх Рамдан розповів, що чекає російських найманців, які повернуться в Росію після війни на Донбасі.

"Люди, які на Донбасі отримали якусь зірковість, вони стали не тільки бойовими одиницями, а й потенційними політиками. Повернувшись до Росії, вони можуть створювати потенційний головний біль для режиму. Тому їх треба ліквідувати. І їх відправляють у "відпустку в один кінець". Там допоможуть загинути або куля їх сама знайде. Також вони свідки операцій або злочинів військового характеру", - говорить експерт.

На думку політолога Віктора Небоженка, як тільки політики приймають рішення про військові дії, вони потрапляють в залежність від своїх спецслужб і від своїх військових.

"Російська армія відчула запах грошей і крові. Спочатку в Україні, тепер в Сирії. Просто її вивести вже не можна. Зацікавлені не тільки олігархи, а й армійські кола. Вони відчули, що є гроші, є нагороди. Це той фактор, на який Путін в 2014 році не розраховував", - зазначив політолог.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...