"У сорочці народились!": Українські військові показали жахливу воронку після обстрілів поблизу Авдіївки (фото)

Кілька воїнів ЗСУ у момент вибуху знаходилися недалеко, але, на щастя, не постраждали.
Воронка під Авдіївкою. Фото: прес-центр штабу АТО.

Спікер прес-штабу АТО Антон Миронович виклав на своїй сторінці в соцмережі фото воронки, залишеної в районі Авдіївки після обстрілу з боку бойовиків «ДНР», передають Патріоти України.

«Близько 3 метрів глибиною і 7 метрів в ширину. Ось такі наслідки «привітів» з «молодої республіки». Прилетіло вчора ввечері, ще за світла, на наші позиції в передмісті Авдіївки», - пише Миронович на своїй сторінці в Facebook.
За характером вибуху спочатку думали, що це 120-мм міна. Але згодом, ретельно вивчивши воронку, з'явилися підозри, що це реактивний снаряд від переносної версії РСЗВ «Град». «Принаймні, знайдені в воронці уламки дуже схожі на залишки такого боєприпасу, - зазначає Миронович. - До речі, рашистські орки все частіше б'ють саме з таких систем з-за терміналу ДАПу».

На щастя, воїни ЗСУ, які в момент вибуху перебували в лічених метрах від епіцентру, залишилися неушкодженими. Зізнаються, що в сорочці народилися.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...