"У сорочці народились!": Українські військові показали жахливу воронку після обстрілів поблизу Авдіївки (фото)

Кілька воїнів ЗСУ у момент вибуху знаходилися недалеко, але, на щастя, не постраждали.
Воронка під Авдіївкою. Фото: прес-центр штабу АТО.

Спікер прес-штабу АТО Антон Миронович виклав на своїй сторінці в соцмережі фото воронки, залишеної в районі Авдіївки після обстрілу з боку бойовиків «ДНР», передають Патріоти України.

«Близько 3 метрів глибиною і 7 метрів в ширину. Ось такі наслідки «привітів» з «молодої республіки». Прилетіло вчора ввечері, ще за світла, на наші позиції в передмісті Авдіївки», - пише Миронович на своїй сторінці в Facebook.
За характером вибуху спочатку думали, що це 120-мм міна. Але згодом, ретельно вивчивши воронку, з'явилися підозри, що це реактивний снаряд від переносної версії РСЗВ «Град». «Принаймні, знайдені в воронці уламки дуже схожі на залишки такого боєприпасу, - зазначає Миронович. - До речі, рашистські орки все частіше б'ють саме з таких систем з-за терміналу ДАПу».

На щастя, воїни ЗСУ, які в момент вибуху перебували в лічених метрах від епіцентру, залишилися неушкодженими. Зізнаються, що в сорочці народилися.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.