"У списки на обмін терористи його не включають": Відомий донецький вчений вже майже рік у полоні окупантів (відео)

Досі невідомо, в чому бойовики звинувачують Ігоря Козловського.

Племінник вченого. Фото: скріншот з відео.

Представники самопроголошеної "ДНР" відмовляються включати в список обміну полоненими донецького вченого Ігоря Козловського, передають Патріоти України.

В ефірі "Громадського ТБ Донбасу" племінник вченого, Денис Козловський, повідомив: "Українська сторона кожну мінську групу піднімає питання по Ігорю Козловському та кожен раз отримує відповідь, що будуть міняти тільки "всіх на всіх"... На останній зустрічі вони заявили, що не розглядають його як затриманого у зв'язку з конфліктом, тому зі свого боку вони його в списки на обмін не включають... Йому просто продовжують щомісяця арешт і все".

Досі невідомо, в чому бойовики звинувачують донецького вченого. "То вони його розглядають як людину, яку затримали в зв'язку з конфліктом, то навпаки", - сказав Денис Козловський.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...