"У списки на обмін терористи його не включають": Відомий донецький вчений вже майже рік у полоні окупантів (відео)

Досі невідомо, в чому бойовики звинувачують Ігоря Козловського.

Племінник вченого. Фото: скріншот з відео.

Представники самопроголошеної "ДНР" відмовляються включати в список обміну полоненими донецького вченого Ігоря Козловського, передають Патріоти України.

В ефірі "Громадського ТБ Донбасу" племінник вченого, Денис Козловський, повідомив: "Українська сторона кожну мінську групу піднімає питання по Ігорю Козловському та кожен раз отримує відповідь, що будуть міняти тільки "всіх на всіх"... На останній зустрічі вони заявили, що не розглядають його як затриманого у зв'язку з конфліктом, тому зі свого боку вони його в списки на обмін не включають... Йому просто продовжують щомісяця арешт і все".

Досі невідомо, в чому бойовики звинувачують донецького вченого. "То вони його розглядають як людину, яку затримали в зв'язку з конфліктом, то навпаки", - сказав Денис Козловський.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"