У США військові випробували нову електромагнітну гармату (відео)

За даними ВМС США, рельсотрон вистрілює кінетичний заряд на відстань і зі швидкістю, недосяжними для традиційних боєприпасів.

Скрін відео

Військові США оприлюднили відео випробувань бойового зразка електромагнітної гармати (рельсотрона). Відео опублікував на своєму каналі в Youtube офіс Військово-морських досліджень ВМС США, передають Патріоти України.

За даними ВМС США, рельсотрон вистрілює кінетичний заряд на відстань і зі швидкістю, недосяжними для традиційних боєприпасів. Стрільби пройшли в листопаді 2016 року.

Швидкість снаряда рельсотрона перевищує 3 кілометри в секунду, що значно перевищує швидкості, яких можна домогтися з використанням пороху. При цьому в самому снаряді не використовується вибухівка, а снаряд пошкоджує ціль за рахунок сили зіткнення. Такий характер заряду, в перспективі, значно здешевлює рельсотрон в порівнянні з традиційними знаряддями.

При цьому довгий час викликом для розробників було збереження точності пострілу при надзвичайних швидкостях польоту заряду.

На оприлюдненому відео можна побачити готовий варіант рельсотрона, який проходить випробування на стадії "випробування перед здачею в експлуатацію".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...