Тремтіть, скрепи: Американський флот посилять бойовими кораблями-безпілотниками

Безпілотні військові кораблі планують застосовувати як "навігатори" і основну ударну зброю в ВМС.

ВМС США посилять кораблями-безпілотниками. Фото: U.S. Navy.

Військово-морські сили США планують посилити великим числом самоврядних кораблів. Про це повідомило Defense News, передають Патріоти України.

«Спочатку ці кораблі можуть бути лише частково автономними, але в перспективі ми прагнемо до повної відмови від людського управління», - зазначив контр-адмірал Рональд Боксал. За його словами, поки такі «безпілотні» кораблі стануть знахідкою для берегової охорони, але в майбутньому вони можуть застосовуватися як «навігатори» і основна ударна зброя у флоті.

В американських ВМС дуже раді новинці, тому що вона «якісно змінить сприйняття морських сил США». «Замість того, щоб питати себе, який потрібен екіпаж для корабля, ми будемо питати себе, як зробити корабель менше без зміни його ударних якостей», - розраховує Боксал. Зазначено, що зараз розробники вкладають сили в забезпечення максимальної автономності «безпілотних» кораблів і їх взаємодії з вантажами різної ваги.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...