У Чорне море збирається зайти військовий корабель Нідерландів

Інтенсивність заходжень кораблів у Чорне море значно зросла.

Вадим Пристайко. Фото: Твіттер.

Військовий корабель Нідерландів, який очолив одну з постійно діючих груп НАТО, має намір зайти в Чорне море. Про це каналу "112 Україна" 8 січня повідомив представник України в НАТО Вадим Пристайко, інформують Патріоти України.

"Є постійно діючі групи, одну з них нещодавно очолили Нідерланди, і їхній корабель теж збирається зайти в Чорне море", – сказав посол.

Він зазначив, що інтенсивність заходжень кораблів у Чорне море значно зросла. "Минулого року, наприклад, дві групи одночасно заходили в Чорне море. Раніше такого не спостерігалося. Ви знаєте, що існують обмеження тоннажу для військових кораблів, які не належать країнам Чорного моря, та часу їх перебування, і у принципі, цим обмежуються можливості ще більшого розширення перебування НАТО, тому все відбувається за ротаційним принципом – одні ввійшли, інші вийшли", – розповів посол.

У той самий час, за словами Пристайка, заходження військових кораблів в Азовське море ускладнює низка обставин. "Азовське море – найдрібніше на планеті, і захід військових кораблів є складним", – зазначив посол.

Також він розповів, що, згідно з домовленостями, вільно в Азовське море можуть заходити тільки українські та російські кораблі, а інші мають одержувати дозвіл від РФ та України. "Росія вже заявила, що вона не буде надавати можливості нікому заходити: ні НАТО, ні не НАТО... Маються на увазі військові кораблі. Окрім того, Росія затримує ще й торгові кораблі. Тому не бачу, чому б НАТО йшло на провокації. У принципі, НАТО нікого провокувати не збирається, Росію – у першу чергу", – додав він.

"Реально обоср***сь": Глава Дагестану вилаяв військкомів (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 23:14

Військкоми міста Дербент у Дагестані заявили, що до військкоматів має з’явитися усе чоловіче населення міста. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України. Глава російського регіону Сергій Меліков розкритикував чиновників після того, як Дербе...

Знову недобрий вечір: У Дніпрі пролунали декілька гучних вибухів

четвер, 29 вересень 2022, 23:02

У Дніпрі, 29 вересня, пролунали вибухи, в місті оголосили повітряну тривогу. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України. "У Дніпрі чути звуки вибухів", - йдеться у повідомленні. Через три хвилини місцеві мешканці почули ще звуки вибухів....