У центрі Києва палає старовинний будинок, пам'ятка архітектури (відео)

Досить часто підпал - це звичайна практика, щоб знести стару будівлю і звести на її місці новий хмарочос.

Пожежа у Подільському районі. Фото: соцмережі.

У Подільському районі Києва сталася масштабна пожежа в двоповерховому будинку на перетині вулиць Іллінської і Волоської. Новину передають Патріоти України.

Будівлю відселено, вона знаходилася в аварійному стані. Навпроти палаючого будинку знаходяться посольства Чорногорії та Сербії. Будівля повністю охоплена полум'ям, чутні звуки падаючих перекриттів і вікон, що випадають. В гасінні пожежі беруть участь кілька розрахунків рятувальників. Рух на перехресті обмежено.

Довідка ПУ: Особняк 1874-1875 років знаходиться за адресою вул. Волоській/Іллінській, 5/14. Статус: пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення.

Є інформація, що унікальна садиба свідомо доводилася до руйнування власниками ТОВ "Подол Бізнес" та ЗАТ "Українські сателітарні системи". Зробити це зовсім не важко, оскільки землекористувачем є ТОВ "Подол Бізнес". А от охоронні договори, які не виконуються, укладено з ЗАТ "Українські сателітарні системи" у 2006 та 2008 році.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...