У центрі Києва палає старовинний будинок, пам'ятка архітектури (відео)

Досить часто підпал - це звичайна практика, щоб знести стару будівлю і звести на її місці новий хмарочос.

Пожежа у Подільському районі. Фото: соцмережі.

У Подільському районі Києва сталася масштабна пожежа в двоповерховому будинку на перетині вулиць Іллінської і Волоської. Новину передають Патріоти України.

Будівлю відселено, вона знаходилася в аварійному стані. Навпроти палаючого будинку знаходяться посольства Чорногорії та Сербії. Будівля повністю охоплена полум'ям, чутні звуки падаючих перекриттів і вікон, що випадають. В гасінні пожежі беруть участь кілька розрахунків рятувальників. Рух на перехресті обмежено.

Довідка ПУ: Особняк 1874-1875 років знаходиться за адресою вул. Волоській/Іллінській, 5/14. Статус: пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення.

Є інформація, що унікальна садиба свідомо доводилася до руйнування власниками ТОВ "Подол Бізнес" та ЗАТ "Українські сателітарні системи". Зробити це зовсім не важко, оскільки землекористувачем є ТОВ "Подол Бізнес". А от охоронні договори, які не виконуються, укладено з ЗАТ "Українські сателітарні системи" у 2006 та 2008 році.

​Морська піхота України показала себе в Румунії​ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 21:08

Міжнародні навчання складалися з двох етапів. Сьогодні, 19 лютого близько тридцяти морських піхотинців Військово-Морських Сил України взяли участь в багатонаціональних навчаннях "Платинум Ігл - 2018-1", що проходили на полігоні Бабадаг в Румунії. Про ц...

Так нічому і не навчились: Російська фігуристка втекла від допінг-офіцерів на Олімпіаді в Пхенчхані

понеділок, 19 лютий 2018, 20:29

15-річна Аліна Загитова - одна з лідерів російської команди з фігурного катання. У Пхенчхані допінг-офіцери зірвали тренування російської фігуристки Аліни Загитова 19 лютого, вимагаючи здати пробу на допінг. Про це повідомив штаб команди Росії, передаю...