У центрі Києва палає старовинний будинок, пам'ятка архітектури (відео)

Досить часто підпал - це звичайна практика, щоб знести стару будівлю і звести на її місці новий хмарочос.

Пожежа у Подільському районі. Фото: соцмережі.

У Подільському районі Києва сталася масштабна пожежа в двоповерховому будинку на перетині вулиць Іллінської і Волоської. Новину передають Патріоти України.

Будівлю відселено, вона знаходилася в аварійному стані. Навпроти палаючого будинку знаходяться посольства Чорногорії та Сербії. Будівля повністю охоплена полум'ям, чутні звуки падаючих перекриттів і вікон, що випадають. В гасінні пожежі беруть участь кілька розрахунків рятувальників. Рух на перехресті обмежено.

Довідка ПУ: Особняк 1874-1875 років знаходиться за адресою вул. Волоській/Іллінській, 5/14. Статус: пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення.

Є інформація, що унікальна садиба свідомо доводилася до руйнування власниками ТОВ "Подол Бізнес" та ЗАТ "Українські сателітарні системи". Зробити це зовсім не важко, оскільки землекористувачем є ТОВ "Подол Бізнес". А от охоронні договори, які не виконуються, укладено з ЗАТ "Українські сателітарні системи" у 2006 та 2008 році.

Хіти тижня. "Дичь и маразм!": На що перетворилося хвалене дітище "регіоналів" під окупованим Донецьком, - Казанський (фото)

субота, 16 грудень 2017, 4:00

У 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар". "До постройки "Господаря" оптовая торговля велась на грязных, неблагоустроенных рынках, стихийно возникших еще в 1990-х. В основном – в Горловке...

"Словаки здатні зробити суп із чобота і буде смачно": Як живеться українці в самому серці Європи

субота, 16 грудень 2017, 0:30

Словаччина, як будь-яка інша слов'янська країна, зручна через легкість вивчення мови, близькість до України і схожість менталітету її жителів із нашим. Людмила Масляєва вже три роки живе в Братиславі. Через вигідне географічне розташування це дозволяє ...