У Туреччині на мікроавтобус упав кран, є загиблі та поранені

Кілька машин швидкої допомоги та сил безпеки були негайно відправлені на місце аварії. Рух дорогою, де впав кран, перекрили в обох напрямках.

наслідки інциденту. Фото:http://www.hurriyetdailynews.com/

14 серпня вантажний автокран впав на мікроавтобус у районі Тутак східної турецької провінції Агрі. Про це повідомляє Hurriyet daily news, передають Патріоти України за матеріалами Європейської правди.

Вантажівка з краном рухалася дорогою, коли кран з якоїсь причини впав. При цьому, падаючи він протаранив мікроавтобус, що рухався з протилежної сторони дороги.

Сім людей всередині мікроавтобуса загинули на місці, а ще 11 отримали поранення. Четверо поранених у критичному стані.

Кілька машин швидкої допомоги та сил безпеки були негайно відправлені на місце аварії. Рух дорогою, де впав кран, перекрито в обох напрямках.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...