У Туреччині на мікроавтобус упав кран, є загиблі та поранені

Кілька машин швидкої допомоги та сил безпеки були негайно відправлені на місце аварії. Рух дорогою, де впав кран, перекрили в обох напрямках.

наслідки інциденту. Фото:http://www.hurriyetdailynews.com/

14 серпня вантажний автокран впав на мікроавтобус у районі Тутак східної турецької провінції Агрі. Про це повідомляє Hurriyet daily news, передають Патріоти України за матеріалами Європейської правди.

Вантажівка з краном рухалася дорогою, коли кран з якоїсь причини впав. При цьому, падаючи він протаранив мікроавтобус, що рухався з протилежної сторони дороги.

Сім людей всередині мікроавтобуса загинули на місці, а ще 11 отримали поранення. Четверо поранених у критичному стані.

Кілька машин швидкої допомоги та сил безпеки були негайно відправлені на місце аварії. Рух дорогою, де впав кран, перекрито в обох напрямках.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".