"У вас лексикон рабовладельцев": Журналіст порадив росіянам помітити колоду у власному оці

Країна, яка "перемогла нацизм", дуже любить ставитися до інших націй як до другосортних.

Росіяни й самі не помічають, як їхня країна схожа із Німеччиною Гітлера. Фото: соцмережі.

У Росії лексикон, який принижує інші нації, давно став нормою. Часто люди навіть не помічають, коли вимовляють подібні слова. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

"Гастарбайтеры", "черные", "чурки", "хохлы", "ары", "хачи", "оленеводы", "мой дворник-таджик", "киргизы из суши-бара" - расхожие слова/выражения в лексиконе обитателей "страны, победившей нацизм". Это настолько въелось в сознание, что даже вроде бы приличные люди не замечают, что говорят, часто походя, типа "не имея в виду ничего обидного", это стало "нормой" нового рейха", - зазначив він.

"Россияне, очнитесь. Это лексикон рабовладельцев, лексикон нации, хуже любых европейских ультраправых. Какая Ле Пен - в зеркало посмотритесь", - додав журналіст.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...