"У вас лексикон рабовладельцев": Журналіст порадив росіянам помітити колоду у власному оці

Країна, яка "перемогла нацизм", дуже любить ставитися до інших націй як до другосортних.

Росіяни й самі не помічають, як їхня країна схожа із Німеччиною Гітлера. Фото: соцмережі.

У Росії лексикон, який принижує інші нації, давно став нормою. Часто люди навіть не помічають, коли вимовляють подібні слова. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України.

"Гастарбайтеры", "черные", "чурки", "хохлы", "ары", "хачи", "оленеводы", "мой дворник-таджик", "киргизы из суши-бара" - расхожие слова/выражения в лексиконе обитателей "страны, победившей нацизм". Это настолько въелось в сознание, что даже вроде бы приличные люди не замечают, что говорят, часто походя, типа "не имея в виду ничего обидного", это стало "нормой" нового рейха", - зазначив він.

"Россияне, очнитесь. Это лексикон рабовладельцев, лексикон нации, хуже любых европейских ультраправых. Какая Ле Пен - в зеркало посмотритесь", - додав журналіст.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...