У відомстві Лаврова пояснили, звідки у російському посольстві в Аргентині з'явилося 400 кг кокаїну

За словами представника МЗС РФ, вантаж належав співробітникові, який вже завершив на той час відрядження за строковим трудовим договором.

Марія Захарова. Фото:vestnikkavkaza.net

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова підтвердила, що в російському посольстві в Аргентині знайшли 389 кілограмів кокаїну. Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

За словами Захарової, правоохоронці РФ і Аргентини провели спецоперацію з припинення каналу поставки великої партії кокаїну на європейський ринок.

"В результаті проведених оперативних дій підозрювані громадяни обох держав затримані, стосовно них ведеться слідство, і справа згодом буде передана до суду", - заявила представник МЗС.

За її словами, вантаж, про який йде мова, був виявлений готовим до відправлення півтора роки тому в одній з допоміжних будівель посольства РФ в Буенос-Айресі і "належав співробітникові технічного складу установи, який закінчив на той час відрядження за строковим трудовим договором".

"Що стосується спекуляцій, які з'явилися в ЗМІ про те, що зазначений вантаж міг бути направлений із задіянням дипломатичних каналів, то хотіли б відзначити, що така постановка питання показує незнання механізму і порядку направлення диппошти, зміст якої визначається, зрозуміло, не технічним персоналом представництва", - сказала Захарова.

"Здивовані, як ця тема висвітлюється "експертами", деякі з них договорилися до того, що даний випадок "кидає тінь" на наше диппредставництво. Все з точністю до навпаки: успіх цієї операції був забезпечений саме ефективними діями російського посла і дипломатичного персоналу", - додала представник МЗС РФ.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...