У відомстві Лаврова пояснили, звідки у російському посольстві в Аргентині з'явилося 400 кг кокаїну

За словами представника МЗС РФ, вантаж належав співробітникові, який вже завершив на той час відрядження за строковим трудовим договором.

Марія Захарова. Фото:vestnikkavkaza.net

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова підтвердила, що в російському посольстві в Аргентині знайшли 389 кілограмів кокаїну. Про це повідомляє російське агентство Интерфакс, зазначають Патріоти України.

За словами Захарової, правоохоронці РФ і Аргентини провели спецоперацію з припинення каналу поставки великої партії кокаїну на європейський ринок.

"В результаті проведених оперативних дій підозрювані громадяни обох держав затримані, стосовно них ведеться слідство, і справа згодом буде передана до суду", - заявила представник МЗС.

За її словами, вантаж, про який йде мова, був виявлений готовим до відправлення півтора роки тому в одній з допоміжних будівель посольства РФ в Буенос-Айресі і "належав співробітникові технічного складу установи, який закінчив на той час відрядження за строковим трудовим договором".

"Що стосується спекуляцій, які з'явилися в ЗМІ про те, що зазначений вантаж міг бути направлений із задіянням дипломатичних каналів, то хотіли б відзначити, що така постановка питання показує незнання механізму і порядку направлення диппошти, зміст якої визначається, зрозуміло, не технічним персоналом представництва", - сказала Захарова.

"Здивовані, як ця тема висвітлюється "експертами", деякі з них договорилися до того, що даний випадок "кидає тінь" на наше диппредставництво. Все з точністю до навпаки: успіх цієї операції був забезпечений саме ефективними діями російського посла і дипломатичного персоналу", - додала представник МЗС РФ.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!