У Волгоградській області аварія на нафтопроводі, загинуло декілька росіян

Троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість.

Нафтопровід у РФ. Фото: roof-nsk.ru.

В результаті аварії в Котовському районі Волгоградської області загинули дві людини. Про це Дождю повідомили в Слідчому комітеті Російської Федерації, передають Патріоти України.

"Аварія сталася в п'яти кілометрах від села Мирошники Котовського району Волгоградської області", - пише видання. Як стало відомо, в районі відбувся розрив труби нафтопроводу приватної компанії. Це призвело до розливу близько 80 тонн нафти на площі близько 100 кв. метрів.

У Слідчому комітеті повідомили, що, за попередніми даними, троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість. "Одного з них вдалося вчасно витягти, у зв'язку з чим він залишився живий. Двоє його напарників загинули. Імовірно причиною їх смерті могло стати отруєння газом, виділеним у процесі нафтовидобутку", — повідомили у відомстві.

Волгоградський портал "Висота 102" уточнив, що на нафтопроводі міг статися викид сірководню. СК організував дослідчу перевірку. За даними відомства, загрози населеним пунктам у найближчих районах немає. У прес-службі СК розповіли, що причиною смерті могло стати отруєння газом, що виділяється під час нафтовидобутку.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...