У Волгоградській області аварія на нафтопроводі, загинуло декілька росіян

Троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість.

Нафтопровід у РФ. Фото: roof-nsk.ru.

В результаті аварії в Котовському районі Волгоградської області загинули дві людини. Про це Дождю повідомили в Слідчому комітеті Російської Федерації, передають Патріоти України.

"Аварія сталася в п'яти кілометрах від села Мирошники Котовського району Волгоградської області", - пише видання. Як стало відомо, в районі відбувся розрив труби нафтопроводу приватної компанії. Це призвело до розливу близько 80 тонн нафти на площі близько 100 кв. метрів.

У Слідчому комітеті повідомили, що, за попередніми даними, троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість. "Одного з них вдалося вчасно витягти, у зв'язку з чим він залишився живий. Двоє його напарників загинули. Імовірно причиною їх смерті могло стати отруєння газом, виділеним у процесі нафтовидобутку", — повідомили у відомстві.

Волгоградський портал "Висота 102" уточнив, що на нафтопроводі міг статися викид сірководню. СК організував дослідчу перевірку. За даними відомства, загрози населеним пунктам у найближчих районах немає. У прес-службі СК розповіли, що причиною смерті могло стати отруєння газом, що виділяється під час нафтовидобутку.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...