У Волгоградській області аварія на нафтопроводі, загинуло декілька росіян

Троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість.

Нафтопровід у РФ. Фото: roof-nsk.ru.

В результаті аварії в Котовському районі Волгоградської області загинули дві людини. Про це Дождю повідомили в Слідчому комітеті Російської Федерації, передають Патріоти України.

"Аварія сталася в п'яти кілометрах від села Мирошники Котовського району Волгоградської області", - пише видання. Як стало відомо, в районі відбувся розрив труби нафтопроводу приватної компанії. Це призвело до розливу близько 80 тонн нафти на площі близько 100 кв. метрів.

У Слідчому комітеті повідомили, що, за попередніми даними, троє працівників спустилися в улоговину, спеціально вириту для усунення прориву на нафтопроводі. Під час ремонтних робіт вони втратили свідомість. "Одного з них вдалося вчасно витягти, у зв'язку з чим він залишився живий. Двоє його напарників загинули. Імовірно причиною їх смерті могло стати отруєння газом, виділеним у процесі нафтовидобутку", — повідомили у відомстві.

Волгоградський портал "Висота 102" уточнив, що на нафтопроводі міг статися викид сірководню. СК організував дослідчу перевірку. За даними відомства, загрози населеним пунктам у найближчих районах немає. У прес-службі СК розповіли, що причиною смерті могло стати отруєння газом, що виділяється під час нафтовидобутку.

В ОРДЛО поповзли чутки про припинення поставки Росією важливого ресурсу на Донбас

понеділок, 28 травень 2018, 0:29

Причиною таких дій РФ начебто називають майбутній Чемпіонат світу з футболу. В окупованому Луганську ходять чутки про те, що Росія припинила поставки бензину і газу на територію, підконтрольну так званим "ДНР" і "ЛНР" через прийдешній Чемпіонату світу...

"Познайомився з узбеками": Жебрівський розповів, як заробив свій перший мільйон доларів (відео)

неділя, 27 травень 2018, 22:35

Доларовим мільйонером, за словами чиновника, він став у 1994 році. Свій перший капітал чинний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, який в минулому був міліціонером, підприємцем і народним депутатом, сформував з...