Стовп чорного диму та загиблі: У мережі з'явилися подробиці вибуху на піротехнічному заводі під Петербургом (відео)

Очевидці очікують приїзду спецслужб, а також роз'яснення ситуації. Адже це могло бути що завгодно: від теракту до випадкової аварії.

Вибух на піротехнічному заводі під Петербургом. Фото:47channel.ru

Надійшла інформація про постраждалих, які перебували в будівлі заводу "Авангард" під Петербургом в Гатчині. Про це повідомив телеграм-канал Mash, передають Патріоти України.

Відзначається, що через події загинула як мінімум одна людина. Хоча через якийсь час надійшла інформація про двох загиблих. Стало також відомо, що 3 людини знаходяться під завалами. На жаль, про стан їх здоров'я нічого не відомо, оскільки фахівці тільки починають боротися з наслідками вибухів.

Проте, за інформацією каналу Mash, який послався на медичні спецслужби, в даний момент є двоє постраждалих. Кілька ж людей все ще знаходяться під завалами. На момент вибуху вони перебували в будівлі.

Очевидці очікують приїзду спецслужб, а також роз'яснення ситуації. Адже це могло бути що завгодно: від теракту до випадкової аварії. Але фахівці поки що нічого не заявляли про дану подію.

Як повідомлялося раніше, на піротехнічному заводі "Авангард" в населеному пункті Малі Колпани в Ленінградській області РФ стався вибух.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...