Стовп чорного диму та загиблі: У мережі з'явилися подробиці вибуху на піротехнічному заводі під Петербургом (відео)

Очевидці очікують приїзду спецслужб, а також роз'яснення ситуації. Адже це могло бути що завгодно: від теракту до випадкової аварії.

Вибух на піротехнічному заводі під Петербургом. Фото:47channel.ru

Надійшла інформація про постраждалих, які перебували в будівлі заводу "Авангард" під Петербургом в Гатчині. Про це повідомив телеграм-канал Mash, передають Патріоти України.

Відзначається, що через події загинула як мінімум одна людина. Хоча через якийсь час надійшла інформація про двох загиблих. Стало також відомо, що 3 людини знаходяться під завалами. На жаль, про стан їх здоров'я нічого не відомо, оскільки фахівці тільки починають боротися з наслідками вибухів.

Проте, за інформацією каналу Mash, який послався на медичні спецслужби, в даний момент є двоє постраждалих. Кілька ж людей все ще знаходяться під завалами. На момент вибуху вони перебували в будівлі.

Очевидці очікують приїзду спецслужб, а також роз'яснення ситуації. Адже це могло бути що завгодно: від теракту до випадкової аварії. Але фахівці поки що нічого не заявляли про дану подію.

Як повідомлялося раніше, на піротехнічному заводі "Авангард" в населеному пункті Малі Колпани в Ленінградській області РФ стався вибух.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...