Убили свої ж: У мережі показали чергового російського найманця, ліквідованого на Донбасі (фото)

У документах про причини смерті терориста сказано, що він помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Ліквідований терорист. Фото:Twitter

Російський найманець Федір Філоненко, який приїхав убивати українців на Донбас, знищений своїм же земляком у 2016 році. Відповідну інформацію та фото опублікував у Twitter Necro Mancer, зазначають Патріоти України.

"Філоненко Федір Михайлович (22/02/88, Усть-Джегута КЧР) убитий товаришем по службі 05/07/16 у Комінтерново, вантаж-200", - сказано в підписі до фото.

У документах про причини смерті сказано, що терорист помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Інформація про бойовика була внесена до бази сайту "Миротворець".

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша