Убили свої ж: У мережі показали чергового російського найманця, ліквідованого на Донбасі (фото)

У документах про причини смерті терориста сказано, що він помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Ліквідований терорист. Фото:Twitter

Російський найманець Федір Філоненко, який приїхав убивати українців на Донбас, знищений своїм же земляком у 2016 році. Відповідну інформацію та фото опублікував у Twitter Necro Mancer, зазначають Патріоти України.

"Філоненко Федір Михайлович (22/02/88, Усть-Джегута КЧР) убитий товаришем по службі 05/07/16 у Комінтерново, вантаж-200", - сказано в підписі до фото.

У документах про причини смерті сказано, що терорист помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Інформація про бойовика була внесена до бази сайту "Миротворець".

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст