Убили свої ж: У мережі показали чергового російського найманця, ліквідованого на Донбасі (фото)

У документах про причини смерті терориста сказано, що він помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Ліквідований терорист. Фото:Twitter

Російський найманець Федір Філоненко, який приїхав убивати українців на Донбас, знищений своїм же земляком у 2016 році. Відповідну інформацію та фото опублікував у Twitter Necro Mancer, зазначають Патріоти України.

"Філоненко Федір Михайлович (22/02/88, Усть-Джегута КЧР) убитий товаришем по службі 05/07/16 у Комінтерново, вантаж-200", - сказано в підписі до фото.

У документах про причини смерті сказано, що терорист помер через численні вогнепальні кульові травми органів грудної клітини.

Інформація про бойовика була внесена до бази сайту "Миротворець".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...