"Удивитесь, когда увидите, что пишут и обещают сделать”: Екс-полонена "ЛНР" Різаєва розповіла про погрози нардепа Савченко

Гайде Різаєва вказала на кілька підозрілих моментів в полоні Надії Савченко та її співпраці з колишнім ватажком "ЛНР" Валерієм Болотовим.

Тільки Савченко у російському суді дозволили бути у одязі з тризубом. Фото: Рейтерс.

Активістка та волонтер Гайде Різаєва, яка побувала двічі в полоні у терористів "ЛНР" шокувала заявою, що їй погрожує Надія Савченко та пов'язані з нею люди. Кримчанка не виключила, що може не дожити до прес-конференції 16 грудня, передають Патріоти України.

Сьогодні Гайде уточнила, як саме їй погрожували "закрити рот" і завадити оприлюднити неприємну для деяких медійних персон інформацію. “После постов у меня начались звонки с неизвестных номеров: до пресс-конференции не дойдешь, ноги поломаем”, - розповіла активістка.

За її словами, в серпні, після закликів Надії Савченко прийти на Банкову і подякувати Віктору Медведчуку за порятунок полонених, їй також погрожували. Різаєва запевняє, що влітку, як і зараз, негативно відреагувала на слова парламентарія і написала резонансний пост в соцмережі. “Угрозы есть, будут, но ничего”, - сказала Різаєва.

Гайде Різаєва вказала на кілька підозрілих моментів в полоні Надії Савченко та її співпраці з колишнім ватажком "ЛНР" Валерієм Болотовим. Перший пункт - нестандартне і занадто вільне поводження Надії Савченко в російському суді. Так, Різаєва звернула увагу на те, що тільки Савченко дозволили з'явитися в російському суді в футболці з тризубом, скандувати українські гасла та інше.

Волонтерка зазначила, що тоді багато хто вважав, що Савченко дійсно сильна і патріот. Однак пізніше військові звернули увагу на той факт, що вона потрапила у полон озброєна. У неї була можливість протистояти бойовикам, проте Савченко нічого не зробила.

Більш того, з 18 по 14 серпня 2014 року головою "ЛНР" був Валерій Болотов. “У нас есть данные…момент, когда Надежда Савченко ездила на судебные заседания по нашим политзаключенным в Москве она встречалась с Болотовым. Сейчас Болотов всячески пытается попасть в Луганск”, - нагадала Різаєва.

У волонтерки також є докази, що народний депутат спілкувалася з терористами з батальйону "Зоря" вже після свого звільнення. Бойовики самі шукали контактів з Савченко, однак ні СБУ, ні інші спецслужби не володіють інформацією про те, які питання обговорювали найманці Плотницького та парламентарій.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма