"Удивитесь, когда увидите, что пишут и обещают сделать”: Екс-полонена "ЛНР" Різаєва розповіла про погрози нардепа Савченко

Гайде Різаєва вказала на кілька підозрілих моментів в полоні Надії Савченко та її співпраці з колишнім ватажком "ЛНР" Валерієм Болотовим.

Тільки Савченко у російському суді дозволили бути у одязі з тризубом. Фото: Рейтерс.

Активістка та волонтер Гайде Різаєва, яка побувала двічі в полоні у терористів "ЛНР" шокувала заявою, що їй погрожує Надія Савченко та пов'язані з нею люди. Кримчанка не виключила, що може не дожити до прес-конференції 16 грудня, передають Патріоти України.

Сьогодні Гайде уточнила, як саме їй погрожували "закрити рот" і завадити оприлюднити неприємну для деяких медійних персон інформацію. “После постов у меня начались звонки с неизвестных номеров: до пресс-конференции не дойдешь, ноги поломаем”, - розповіла активістка.

За її словами, в серпні, після закликів Надії Савченко прийти на Банкову і подякувати Віктору Медведчуку за порятунок полонених, їй також погрожували. Різаєва запевняє, що влітку, як і зараз, негативно відреагувала на слова парламентарія і написала резонансний пост в соцмережі. “Угрозы есть, будут, но ничего”, - сказала Різаєва.

Гайде Різаєва вказала на кілька підозрілих моментів в полоні Надії Савченко та її співпраці з колишнім ватажком "ЛНР" Валерієм Болотовим. Перший пункт - нестандартне і занадто вільне поводження Надії Савченко в російському суді. Так, Різаєва звернула увагу на те, що тільки Савченко дозволили з'явитися в російському суді в футболці з тризубом, скандувати українські гасла та інше.

Волонтерка зазначила, що тоді багато хто вважав, що Савченко дійсно сильна і патріот. Однак пізніше військові звернули увагу на той факт, що вона потрапила у полон озброєна. У неї була можливість протистояти бойовикам, проте Савченко нічого не зробила.

Більш того, з 18 по 14 серпня 2014 року головою "ЛНР" був Валерій Болотов. “У нас есть данные…момент, когда Надежда Савченко ездила на судебные заседания по нашим политзаключенным в Москве она встречалась с Болотовым. Сейчас Болотов всячески пытается попасть в Луганск”, - нагадала Різаєва.

У волонтерки також є докази, що народний депутат спілкувалася з терористами з батальйону "Зоря" вже після свого звільнення. Бойовики самі шукали контактів з Савченко, однак ні СБУ, ні інші спецслужби не володіють інформацією про те, які питання обговорювали найманці Плотницького та парламентарій.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою