Незважаючи на війну на сході, Україна продовжує виконувати зобов'язання з утилізації боєприпасів, легких озброєнь, стрілецької зброї та протипіхотних мін. Це випливає з повідомлення на сайті Міноборони, інформують Патріоти України.
Там сказано, що у вівторок у Києві Агентство НАТО щодо забезпечення (NSPA) презентувало стан реалізації проекту Цільового фонду НАТО. На заході були присутні представники Міністерства оборони України, NSPA, Представництва Європейського Союзу в Україні та інші.
"Відповідно до Проекту Трастового Фонду НАТО протягом 12 років було передбачено утилізувати понад 1000 одиниць переносних зенітно-ракетних комплексів, 133 000 тонн боєприпасів і 1,5 млн одиниць легкого озброєння і стрілецької зброї, - повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський. - У результаті спільної роботи України та НАТО, в ході першого етапу вже утилізовано 1000 одиниць ПЗРК, 15 000 тонн боєприпасів і 400 000 одиниць легкого озброєння і стрілецької зброї".
За словами Павловського, на другому етапі проекту передбачається утилізація 366 тис. одиниць легкого озброєння і стрілецької зброї, 73 500 тонн боєприпасів і 3,3 млн протипіхотних мін типу ПФМ-1. На сьогодні 332 352 одиниць ПФМ-1 вже утилізовано.
Нагадаємо, угода, відповідно до якої Україна знищує свою зброю, була підписана 23 листопада 2005 року. Воно передбачає фінансову допомогу Україні в утилізації 133 000 тонн боєприпасів, 1,5 мільйона одиниць стрілецької зброї та 1000 одиниць ПЗРК.
У липні 2015 року начальник відділу з питань контролю над озброєнням департаменту міжнародної безпеки МВС Катерина Біла повідомляла, що Україна призупинила утилізацію легкого озброєння і стрілецької зброї до вирішення конфлікту на Донбасі.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...