"Уряд" більшої "ДНР" може вирішити анексувати слабшу "ЛНР": Політолог назвав умову для подібного кроку

Тарас Березовець зовсім не виключає можливості війни між "братськими республіками".
Тарас Березовець. Фото: "Главред".

Політтехнолог Тарас Березовець не виключає ймовірність війни між "Донецькою і Луганською "народними республіками". Таку думку висловив співзасновник Українського інституту майбутнього, директор компанії Berta Communications на чаті в "Главред", передають Патріоти України.

"Не виключаю такого сценарію", - говорить експерт. Березовець також нагадав, як "в 2014-2015 роках тривали міжусобні війни між бандами терористів в "ЛНР" і "ДНР".

"Доходило до того, що Горлівку контролювали відразу чотири ворогуючі бандформування. Всі ці "Гіркіни", "Мотороли "і" Гіві "вели жорстоку боротьбу за ресурси і виживання. Тому, як тільки ослабне контроль з боку російських спецслужб, ці війни спалахнуть з новою силою", - вважає він. Політтехнолог також зазначив, що може дійти до того, що "уряд" більшої "ДНР" вирішить анексувати слабшу "ЛНР". Фантастика? Вважаю такий сценарій цілком реальним".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...