У "культурній столиці" РФ через підготовку до ЧС-2018 замурували будинок: Мешканці у відчаї написали на паркані "Путин, помоги"

Вийшовши з під'їзду, люди натикаються на паркан з невеликим проміжком знизу. Перелізти через нього можуть лише діти.

Фото:karpovka.com

Будівельники, що зводять міст до Чемпіонату світу з футболу в Санкт-Петербурзі, замурували житловий будинок на вулиці Ремісничій. Про це повідомили місцеві жителі, передають Патріоти України з посиланням на rusjev.net.

"Жодній службі порятунку не проїхати. Під'їзд до будинку замурований парканом на бетонних блоках (зараз на ньому написано "Путін, допоможи"). Щоб пройти до зупинки (в ста метрах від будинку), це займе хвилин 30-40 за часом. Треба спочатку піти назад на кілометр, потім перейти дорогу і рухатися вперед, минаючи всі перешкоди", - повідомила місцева мешканка Ірина Семенова.

Вийшовши з під'їзду, люди натикаються на паркан з невеликим проміжком знизу. Перелізти через нього можуть лише діти.

Раніше під'їзд житлового будинку на Ремісничій вулиці заблокувала будівельна техніка. Після цього в будівлі прорвало радіатор центрального опалення на першому поверсі. Мешканці висловили побоювання за фундамент будинку, який, за їхніми словами, загрожує обвалитися.

У безпосередній близькості від житлового будинку на вулиці Ремісничій відбувається будівництво моста, який зв'яже Василеостровський і Петроградський райони Петербурга. Об'єкт зводиться в рамках підготовки до Чемпіонату світу з футболу.

За словами місцевих жителів, в зв'язку з безперервним будівництвом семиповерховий будинок почав просідати, на поверхах з'явилися тріщини, частина цегляної кладки обрушилася. Влада Санкт-Петербурга не збирається розселяти мешканців.

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том

"Спільна" з окупантами "інспекція" українських позицій біля селища Шуми - спроба Кремля легалізувати квазіутворення "ЛДНР", - Снєгирьов

субота, 12 вересень 2020, 17:26

Верифікацію місця розведення і відведення техніки та позицій протиборчих сторін, здійснює виключно місія ОБСЄ без сторін-учасниць конфлікту. Однак сьогодні нас намагаються переконати в тому, що верифікацію мають проводити також і сторони конфлікту. В ць