У "культурній столиці" РФ через підготовку до ЧС-2018 замурували будинок: Мешканці у відчаї написали на паркані "Путин, помоги"

Вийшовши з під'їзду, люди натикаються на паркан з невеликим проміжком знизу. Перелізти через нього можуть лише діти.

Фото:karpovka.com

Будівельники, що зводять міст до Чемпіонату світу з футболу в Санкт-Петербурзі, замурували житловий будинок на вулиці Ремісничій. Про це повідомили місцеві жителі, передають Патріоти України з посиланням на rusjev.net.

"Жодній службі порятунку не проїхати. Під'їзд до будинку замурований парканом на бетонних блоках (зараз на ньому написано "Путін, допоможи"). Щоб пройти до зупинки (в ста метрах від будинку), це займе хвилин 30-40 за часом. Треба спочатку піти назад на кілометр, потім перейти дорогу і рухатися вперед, минаючи всі перешкоди", - повідомила місцева мешканка Ірина Семенова.

Вийшовши з під'їзду, люди натикаються на паркан з невеликим проміжком знизу. Перелізти через нього можуть лише діти.

Раніше під'їзд житлового будинку на Ремісничій вулиці заблокувала будівельна техніка. Після цього в будівлі прорвало радіатор центрального опалення на першому поверсі. Мешканці висловили побоювання за фундамент будинку, який, за їхніми словами, загрожує обвалитися.

У безпосередній близькості від житлового будинку на вулиці Ремісничій відбувається будівництво моста, який зв'яже Василеостровський і Петроградський райони Петербурга. Об'єкт зводиться в рамках підготовки до Чемпіонату світу з футболу.

За словами місцевих жителів, в зв'язку з безперервним будівництвом семиповерховий будинок почав просідати, на поверхах з'явилися тріщини, частина цегляної кладки обрушилася. Влада Санкт-Петербурга не збирається розселяти мешканців.

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...

Крах перемовин і удар по Мінських угодах: План для України щодо Донбасу

неділя, 29 листопад 2020, 11:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР", і не робити на сьомому році перемовин великі очі від подиву, що Росія нібито визнала себе учасником конфлікту. Росія не має наміру йт...