В містах України проходять акції проти російського бізнесу і товарів (відео)

Активісти вимагають, щоб російський бізнес зник з теренів України, а українці – перестали користуватися російськими товарами.

Активісти проти російських товарів. Фото: sq.com.ua.

У низці міст України проходять акції проти російських товарів та діяльності російського бізнесу на території Україні, передають Патріоти України з посиланням на телеканал 112 Україна.

Організаторами протестів виступили представники кількох громадських організацій і політичних організацій. Люди вимагають, щоб російський бізнес зник з теренів України, а українці – перестали користуватися російськими товарами. Активісти переконані, що такі дії можна прирівняти до фінансування російської агресії проти України. У Харкові на акцію зібралося близько 30 осіб, стільки ж в Одесі. Акція проходить без сутичок. Переглянути відео можна за цим посиланням: Watch video!

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...