В окупованому Донецьку у дворі однієї зі шкіл бойовики заховали військову техніку - ОБСЄ

Вантажівки терористів були зафіксовані за допомогою безпілотного літального апарату спостережної місії.

Ілюстрація:Сегодня

У дворі однієї зі шкіл окупованого Донецька терористи "ДНР" розмістили військову техніку і вантажівки. Про це LIGA.net повідомляє прес-служба місії ОБСЄ, передають Патріоти України.

"17 липня спостерігачі бачили сім МТ-ЛБ, шість вантажівок військового типу і двох чоловіків у формі військового типу у внутрішньому дворі комплексу, який охороняється двома озброєними чоловіками, приблизно за 70 м від школи на вулиці Целіноградській у Куйбишевському районі Донецька в 7 км на північний захід від центру міста", - відзначили в прес-службі.

18 липня безпілотний літальний міні-апарат ОБСЄ виявив дев'ять МТ-ЛБ, включаючи імовірно одну броньовану машину СНАР-10, а також дев'ять вантажівок військового типу у внутрішньому дворі школи в Куйбишевському районі міста.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...