В ОРДЛО свої традиції: Польові командири "ДНР" відлупцювали російських військових інструкторів

Місцевих бойовиків виявилось більше, тому вони легко перемогли "інструкторів".

Курс навчання завершився "по-скрепному" - розпиттям алкоголю. Ілюстрація: ІС.

За даними джерел "Інформаційного спротиву" на окупованих територіях, інструкторсько-методичне заняття на одному з навчальних центрів 1-го АК, яке влаштували для «фронтових командирів» російські інструктори, закінчилося спочатку бурхливої вечірньої п'янкою, а потім биттям пик і черепів. Новину передають Патріоти України.

«За словами інсайда в окремі моменти використовувалися навіть підручні предмети. Верх над здичавілих інструкторами взяли місцеві «фронтові командири», які віднеслися спочатку до навчань з прохолодою, а потім задушили своєю чисельністю «інструкторів», - повідомляє наше джерело.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...