В Осло б'ють на сполох: Росія готується до вторгнення в Норвегію - ЗМІ

За даними норвезької розвідки минулого року російські бомбардувальники здійснювали тактичні польоти в напрямку радіолокаційних систем Норвегії, відпрацьовуючи наступальні дії та нанесення ударів по техніці і літаках.

Ілюстрація:thebarentsobserver.com

Глава військової розвідувальної служби Норвегії Мортен Хага Лунді заявив, що російські повітряно-космічні сили (ВКС) в 2017 році відпрацьовували нанесення ударів по цілях у Норвегії. Про це пише інтернет-видання The Independent Barents Observer, зазначають Патріоти України.

"Менше року тому, 24 березня, російські бомбардувальники здійснили тактичний політ в напрямку споруд ВРС в місті Вардьо. Бомбардувальники відпрацьовували наступальні дії, перш ніж повернутися на бази на території Кольського півострова", - сказав Лунді.

За його словами, в операції брали участь дев'ять літаків. За даними норвезьких військових, таких інцидентів у 2017 році було не менше трьох. Так, в травні, за словами глави розвідслужби Норвегії, військові літаки з Росії займалися відпрацюванням нанесення ударів по техніці і літаках, які брали участь в міжнародних навчаннях, які проходили на території країни. Лунді зауважив, що порушень повітряного простору Норвегії при цьому не було.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!