В Осло б'ють на сполох: Росія готується до вторгнення в Норвегію - ЗМІ

За даними норвезької розвідки минулого року російські бомбардувальники здійснювали тактичні польоти в напрямку радіолокаційних систем Норвегії, відпрацьовуючи наступальні дії та нанесення ударів по техніці і літаках.

Ілюстрація:thebarentsobserver.com

Глава військової розвідувальної служби Норвегії Мортен Хага Лунді заявив, що російські повітряно-космічні сили (ВКС) в 2017 році відпрацьовували нанесення ударів по цілях у Норвегії. Про це пише інтернет-видання The Independent Barents Observer, зазначають Патріоти України.

"Менше року тому, 24 березня, російські бомбардувальники здійснили тактичний політ в напрямку споруд ВРС в місті Вардьо. Бомбардувальники відпрацьовували наступальні дії, перш ніж повернутися на бази на території Кольського півострова", - сказав Лунді.

За його словами, в операції брали участь дев'ять літаків. За даними норвезьких військових, таких інцидентів у 2017 році було не менше трьох. Так, в травні, за словами глави розвідслужби Норвегії, військові літаки з Росії займалися відпрацюванням нанесення ударів по техніці і літаках, які брали участь в міжнародних навчаннях, які проходили на території країни. Лунді зауважив, що порушень повітряного простору Норвегії при цьому не було.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...