В Україні розбився іноземний літак (фотофакти)

На Львівщині серйозних пошкоджень зазнав літак RV-8, на борту якого були двоє громадян Литви та Латвії.

Фото:http://dpsu.gov.ua/

У Золочівському районі на Львівщині серйозних пошкоджень зазнав літак RV-8, на борту якого були двоє громадян Литви та Латвії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДСНС.

За даними відомства, у літака пошкоджено шасі, відірване праве крило, погнуті ліве крило та хвіст, утворилася вм’ятина на корпусі. Аби запобігти трагедії, літак здійснив вимушену посадку.

На борту літака перебували двоє чоловіків: громадянин Латвії, 1970 року народження та громадянин Литви, 1979 року народження.

За словами чоловіків, вони намагались пролетіти на літаку з Києва до Львова. Руйнувань будівель, пожежі літака, загиблих та травмованих немає.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою