"В ж...пе ты, а не в крепости": У соцмережах поділились враженнями від останнього інтерв'ю Путіна

Користувачі соцмереж висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я президента РФ і вважають, що його висловлювання є зізнанням у злочинах.

Путін зовсім відірвався від реальності чи тільки симулює? Фото: ЕРА.

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю російського президента Володимира Путіна. Зокрема, користувачі Twitter звернули увагу на слова Путіна про те, що через НАТО Росія знаходиться в обложеній фортеці, передають Патріоти України.

"Ми в обложеній фортеці. А в обложеній фортеці керівників не обирають, це воєнний час, не до виборів, не до мітингів, треба бути обережніше", - заявив Путін.

Також увагу блогерів привернули слова російського президента про вбивства його політичних конкурентів.

Користувачі соцмережі висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я Путіна і вважають, що таке висловлювання є зізнанням у злочинах і дозволом на усунення опозиціонерів.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.