"В ж...пе ты, а не в крепости": У соцмережах поділились враженнями від останнього інтерв'ю Путіна

Користувачі соцмереж висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я президента РФ і вважають, що його висловлювання є зізнанням у злочинах.

Путін зовсім відірвався від реальності чи тільки симулює? Фото: ЕРА.

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю російського президента Володимира Путіна. Зокрема, користувачі Twitter звернули увагу на слова Путіна про те, що через НАТО Росія знаходиться в обложеній фортеці, передають Патріоти України.

"Ми в обложеній фортеці. А в обложеній фортеці керівників не обирають, це воєнний час, не до виборів, не до мітингів, треба бути обережніше", - заявив Путін.

Також увагу блогерів привернули слова російського президента про вбивства його політичних конкурентів.

Користувачі соцмережі висловлюють сумніви з приводу стану здоров'я Путіна і вважають, що таке висловлювання є зізнанням у злочинах і дозволом на усунення опозиціонерів.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...