Варто наслідування: Вівчарка, що втратила лапу на війні, отримала найвищу нагороду (фотофакти)

Вівчарка шість років прослужила в морській піхоті США, займаючись вишукуванням мін.

Вівчарка Лукка з господарем. Фото: PDSA.

Німецьку вівчарку на прізвисько Лукка, що втратила лапу під час проходження військової служби в Афганістані та Іраку відзначили найвищою військовою нагородою. Про це повідомляє сайт благодійної організації допомоги тваринам PDSA, передають Патріоти України.

Церемонія вручення медалі пройшла в Лондоні, куди зі США 12-річна собака прилетіла разом з господарем, сержантом Крісом Уіллінгемом. Вівчарка шість років прослужила в морській піхоті США, займаючись вишукуванням мін. У 2012 році вона підірвалася на саморобній бомбі в Афганістані, втративши передню лапу. Після цього собака була відправлена на пенсію.

Як розповів сержант Уіллінгем, в даний час і він, і Лукка живуть в Каліфорнії. Медаль зроблена з бронзи і зображує лавровий вінок з написами "За мужність" і "Ми теж служимо". Нагороду вручає лорд-мер Лондона. У різні роки медаль отримували собаки, кішки, коні та голуби.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...