Ватники кричали про "бандерівських бісів": Активіст розповів про сутички у Одесі

Представники Антимайдану поводилися агресивно та викрикували свої традиційні гасла, навіть про розіп'ятих хлопчиків не забули.

На мітинг 9 травня в Одесі прийшли представники так званого Антимайдану, які викрикували антиукраїнські гасла. Про це у ефірі Еспресо.TV розповів громадський активіст Сергій Стерненко, який під час мітингу проросійських сил у Одесі підняв у натовпі портрет командувача УПА Романа Шухевича. Новину передають Патріоти України.

"Прийшли люди (на мітинг проросійських сил – Ред.), яких ми в Одесі знаємо. Вони представляють так званий Антимайдан. Вони викрикували антиукраїнські гасла, зокрема кричали про "бандеровских бесов", про розіп’ятих хлопчиків", - сказав Стерненко.

За його словами, активіст вирішив тоді відреагувати і підняв портрет Шухевича. Це викликало агресивну реакцію у натовпі. Почалася сутичка, під час якої Стерненко отримав легкі тілесні ушкодження. Його вивели з місця події співробітники поліції.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...