Ватники кричали про "бандерівських бісів": Активіст розповів про сутички у Одесі

Представники Антимайдану поводилися агресивно та викрикували свої традиційні гасла, навіть про розіп'ятих хлопчиків не забули.

На мітинг 9 травня в Одесі прийшли представники так званого Антимайдану, які викрикували антиукраїнські гасла. Про це у ефірі Еспресо.TV розповів громадський активіст Сергій Стерненко, який під час мітингу проросійських сил у Одесі підняв у натовпі портрет командувача УПА Романа Шухевича. Новину передають Патріоти України.

"Прийшли люди (на мітинг проросійських сил – Ред.), яких ми в Одесі знаємо. Вони представляють так званий Антимайдан. Вони викрикували антиукраїнські гасла, зокрема кричали про "бандеровских бесов", про розіп’ятих хлопчиків", - сказав Стерненко.

За його словами, активіст вирішив тоді відреагувати і підняв портрет Шухевича. Це викликало агресивну реакцію у натовпі. Почалася сутичка, під час якої Стерненко отримав легкі тілесні ушкодження. Його вивели з місця події співробітники поліції.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...