Великдень може стати дуже небезпечним: Український генерал дав прогноз по загостренню ситуації на Донбасі

На тлі загального світового загострення настає дуже небезпечний момент, коли Росія захоче показати свою рішучість.

Петро Гаращук. Фото: Ера Медіа.

Генерал-майор, колишній військовий представник місії України при НАТО Петро Гаращук вважає, що Росія може дати наказ бойовикам "ДНР" і "ЛНР" атакувати позиції ЗСУ під час великодніх свят. Таку думку Гаращук виклав у коментарі "Обозревателю", передають Патріоти України.

Український генерал вважає, що це буде відповіддю Кремля на ракетний удар США по сирійській авіабазі. Він зазначає, що на Донбасі бойовики сидять без діла і займаються тільки бойовою підготовкою, а їх потрібно десь випробовувати.

Також Гаращук вказує, що на тлі загального світового загострення настає дуже небезпечний момент, коли Росія захоче показати свою рішучість. На його думку, це може призвести до неприємних наслідків для сил АТО на Донбасі.

Хіти тижня. Проковтнув та виплюнув: Біля берегів Південної Африки зафільмували страшну пригоду дайвера (відео)

середа, 20 березень 2019, 20:30

За словами Райнера Шімпфа, кит не збирався його з’їсти, а проковтнув випадково. Кит проковтнув дайвера, а потім виплюнув назад в океан. Інцидент стався біля узбережжя Південно-Африканської республіки. Фотограф-дайвер Райнер Шімпф плавав в бухті Єлизаве...

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...