Великдень може стати дуже небезпечним: Український генерал дав прогноз по загостренню ситуації на Донбасі

На тлі загального світового загострення настає дуже небезпечний момент, коли Росія захоче показати свою рішучість.

Петро Гаращук. Фото: Ера Медіа.

Генерал-майор, колишній військовий представник місії України при НАТО Петро Гаращук вважає, що Росія може дати наказ бойовикам "ДНР" і "ЛНР" атакувати позиції ЗСУ під час великодніх свят. Таку думку Гаращук виклав у коментарі "Обозревателю", передають Патріоти України.

Український генерал вважає, що це буде відповіддю Кремля на ракетний удар США по сирійській авіабазі. Він зазначає, що на Донбасі бойовики сидять без діла і займаються тільки бойовою підготовкою, а їх потрібно десь випробовувати.

Також Гаращук вказує, що на тлі загального світового загострення настає дуже небезпечний момент, коли Росія захоче показати свою рішучість. На його думку, це може призвести до неприємних наслідків для сил АТО на Донбасі.

Як члени похідної групи ОУН проходили Херсонщиною: Архів КДБ

середа, 16 січень 2019, 6:40

"Чекісти" зауважували, що на початку німецької окупації члени ОУН намагалися інтегруватися в органи місцевого самоврядування та посісти там керівні посади. Архіви радянської спецслужби – одне з джерел інформації про діяльність ОУН на Наддніпрянщині за ...

Хіти тижня. Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

середа, 16 січень 2019, 1:00

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України. . Передача була присвячена заявам Володи...