Відверто та виклично: Дружина нардепа Лещенка спричинила фурор сміливим фото у мережі

Деякі фоловери зізналися, що не впізнали на світлині Топольську.

Анастасія Топольська. Фото:24 канал

Дружина нардепа Сергія Лещенка, діджей Анастасія Топольська (Dj Nastia), яка за останній час кардинально змінила імідж, викликала фурор на просторах Instagram новим відвертим знімком. На особистій сторінці в соцмережі Топольська розмістила фото, на якому позує в облягаючому тренчі на голе тіло і високих шкіряних чоботях, передають Патріоти України.

Судячи з усього, знімок був зроблений для реклами бренду одягу. Автором фото виступила український фешн-фотограф Соня Плакидюк.

Всього за дві години знімок в соцмережі зібрав понад 7 тис. лайків. Деякі фоловери зізналися, що не впізнали Топольську. Інші ж поділилися в коментарях своїми враженнями.

"Вау", "Неймовірне фото", "Вибух!" - відзначили під знімком.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.