"Віджаті" баркаси з кулеметами": Розвідка розповіла про навчання "Азовської флотилії" російських бойовиків

6 травня у районі Сєдового особовим складом "Азовської флотилії" була відпрацьована висадка десанту на необладнане узбережжя.

"Азовська флотилія" бойовиків "ДНР". Фото: vchasnoua.com.

Російські окупанти проводять навчання "Азовської флотилії", повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

- 6 травня у районі Сєдового особовим складом "Азовської флотилії" 1 Армійського корпусу (Донецьк) ЗС РФ відпрацьована висадка десанту на необладнане узбережжя. Залучались: 20 військовослужбовців та чотири судна, - повідомляє ГУР. За даними розвідки, у складі "флотилії" - сім "віджатих" у місцевих баркасів та катерів, обладнані 12,7-мм кулеметами Утес і 82-мм мінометами.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...