Вкрадене дитинство: Росіяни відправлять підлітків Донбасу у "патріотичні табори", де їх вчать вбивати

Табір створений на базі 210-го міжвидового регіонального навчального центру інженерних військ міністерства оборони Росії (військова частина 64120) у Нижегородській області.

Росіяни вчать школярів вбивати та ненавидіти. Фото: humanrights.org.ua.

Москва організувала для школярів з окупованих територій Донецької і Луганської областей 18-денну військову підготовку в оборонно-спортивному навчальному таборі Гвардієць у місті Кстово Нижегородської області Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Цей табір створений на базі 210-го міжвидового регіонального навчального центру інженерних військ міністерства оборони Росії (військова частина 64120). Ініціатором такої підготовки дітей став представник президента Росії в Приволзькому федеральному окрузі за сприяння Міноборони Росії і Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту Російської Федерації.

"Москва продовжує організовувати і реалізовувати заходи з "патріотичного" виховання громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - додали в ГУР. За даними військової розвідки, в таборі формують і підсилюють негативне ставлення до Збройних Сил України та керівництва країни. У червні перша група дітей з тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області вже пройшла підготовку в зазначеному таборі.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою