Вкрадене дитинство: Росіяни відправлять підлітків Донбасу у "патріотичні табори", де їх вчать вбивати

Табір створений на базі 210-го міжвидового регіонального навчального центру інженерних військ міністерства оборони Росії (військова частина 64120) у Нижегородській області.

Росіяни вчать школярів вбивати та ненавидіти. Фото: humanrights.org.ua.

Москва організувала для школярів з окупованих територій Донецької і Луганської областей 18-денну військову підготовку в оборонно-спортивному навчальному таборі Гвардієць у місті Кстово Нижегородської області Росії. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Цей табір створений на базі 210-го міжвидового регіонального навчального центру інженерних військ міністерства оборони Росії (військова частина 64120). Ініціатором такої підготовки дітей став представник президента Росії в Приволзькому федеральному окрузі за сприяння Міноборони Росії і Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту Російської Федерації.

"Москва продовжує організовувати і реалізовувати заходи з "патріотичного" виховання громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - додали в ГУР. За даними військової розвідки, в таборі формують і підсилюють негативне ставлення до Збройних Сил України та керівництва країни. У червні перша група дітей з тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області вже пройшла підготовку в зазначеному таборі.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...