Влада розглядає три країни для депортації Саакашвілі

Найімовірніше, що політика вишлють до Нідерландів.

Михайло Саакашвілі. Фото: Інформатор.

Екс-президента Грузії і колишнього очільника Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі можуть незабаром депортувати з України до Нідерландів, повідомили РБК-Україна кілька поінформованих джерел. Новину передають Патріоти України.

За словами співрозмовників видання, влада розглядає три країни для депортації Саакашвілі: Грузію, де проти нього відкрито кримінальну справу, Польщу, звідки він в'їхав до України, і Нідерланди, його дружина є громадянкою цієї країни.

Однак найімовірніше, що Саакашвілі вишлють саме до Нідерландів. "До Грузії - не можна. Польща, як країна, з якої він в останній раз в'їхав, проти, щоб його депортували. Тому вирішили, що депортують до країни, де є його родичі", - зазначив співрозмовник видання. Напередодні Саакашвілі повідомив, що йому продовжили термін перебування в Україні ще на три місяці.

Хіти тижня. Випав з вікна своєї квартири: На Росії помер журналіст, який розповів про розгром путінських найманців у Сирії

неділя, 22 квітень 2018, 13:20

У російському Єкатеринбурзі загинув журналіст агентства "Новий день" Максим Бородін, який був одним з тих, хто розповів про загибель найманців ПВК "Вагнера" під Дейр-ез-Зором в Сирії. За інформацією видання, 13 квітня Бородін випав з вікна своєї кварти...

Хіти тижня. "Мечта "сепарни": Мережу вразили нові фото з ОРДЛО

неділя, 22 квітень 2018, 5:00

Зруйнована бензоколонка, знищені кіоски, побиті фасади багатоповерхівок...