Влучає у яблуко з відстані 600 м: Хлопець з Донеччини пішов у ЗСУ та вже здивував талантом (відео)

Хлопець родом з містечка, яке дуже близько до лінії розмежування.

Молодий снайпер з Донеччини. Фото: скріншот з відео.

Під час чергового етапу курсу підготовки українських снайперів виявили новий талант - бійця, здатного влучити у яблуко з відстані 600 метрів. Про це йдеться на сторінці проекту "Повернись живим" у Facebook, передають Патріоти України.

Під час чергового етапу курсу підготовки снайперів було виявлено талант, який зробив в своєму житті правильний вибір. Цей молодий хлопець здатен влучити у яблуко з відстані 600 метрів", - розповіли волонтери.

Хлопець родом з містечка, яке дуже близько до лінії розмежування. "Його відпустка - це поїздка не в тил, а на самісінький "передок". І неважливо, якою мовою він розмовляє. Важливо, в який країні будуть жити його і наші, ще ненароджені, діти", - йдеться в повідомленні.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...