Вони мріяли, "щоб хохли замерзли": У Москві зафіксували рекордний мороз за останні 130 років (відео)

Востаннє схожа погода була аж у дев’ятнадцятому столітті.

Не бажай іншим того, чого не хочеш собі. Ілюстрація: соцмережі.

Минула ніч у столиці Російської Федерації була найхолоднішою за останні 130 років метеорологічних спостережень. Новину передають Патріоти України.

Як розповіли в погодному центрі «Фобос», у Москві була зафіксована температура в мінус 30 градусів, а в Московській області було понад мінус 33 градуси морозу. «У Москві на ВДНГ було -29,9 градусів. А по області найнижчою температурою було -33,4 градуси і в Клину, і в Дмитрові», - сказав представник «Фобоса».

Фахівець центру додав, що востаннє схожа погода була аж у дев’ятнадцятому столітті. Так, 130 років тому – у 1881 році в Москві було зафіксовано 35 градусів морозу.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...