Вони мріяли, "щоб хохли замерзли": У Москві зафіксували рекордний мороз за останні 130 років (відео)

Востаннє схожа погода була аж у дев’ятнадцятому столітті.

Не бажай іншим того, чого не хочеш собі. Ілюстрація: соцмережі.

Минула ніч у столиці Російської Федерації була найхолоднішою за останні 130 років метеорологічних спостережень. Новину передають Патріоти України.

Як розповіли в погодному центрі «Фобос», у Москві була зафіксована температура в мінус 30 градусів, а в Московській області було понад мінус 33 градуси морозу. «У Москві на ВДНГ було -29,9 градусів. А по області найнижчою температурою було -33,4 градуси і в Клину, і в Дмитрові», - сказав представник «Фобоса».

Фахівець центру додав, що востаннє схожа погода була аж у дев’ятнадцятому столітті. Так, 130 років тому – у 1881 році в Москві було зафіксовано 35 градусів морозу.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".