Воскресіння Ісуса Христа: Священик розповів, як поводитися тим, хто не дотримувався посту

Священнослужитель наголосив, що Пасха має два значення: старозавітне – виведення ізраїльського народу з рабства і новозавітне – воскресіння Ісуса Христа.

Георгій Коваленко. Фото:orthodoxy.org.ua

Ні піст, ні паски, ні крашанки не є істинним сенсом Великодня, а увагу слід звертати на свої вчинки і думки. Про це Апострофу розповів священнослужитель, ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко, інформують Патріоти України.

Священнослужитель розповів, що Пасха має два значення: старозавітне – виведення ізраїльського народу з рабства і новозавітне – воскресіння Ісуса Христа.

"У тій книзі, за якою ми звершуємо богослужіння, є така ремарка: "Нехай буде всім відомо, що ні м'ясо, ні яйця, ні сир, ні пасочки не є Великоднем. Великдень - сам Христос. І тільки той, хто причащається, істинно вкушає Великдень".

Всі питають: "Як бути тим, хто не постив або постив не весь час, або не дотримувався посту?" І відповідь на це питання дається в читанні, традиційному на Великдень. Це слово Іоанна Златоуста, він говорить: "І ті, хто постив, і ті, хто не постив, всі прийдіть. Трапеза готова", - зазначив Коваленко.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...