Воскресіння Ісуса Христа: Священик розповів, як поводитися тим, хто не дотримувався посту

Священнослужитель наголосив, що Пасха має два значення: старозавітне – виведення ізраїльського народу з рабства і новозавітне – воскресіння Ісуса Христа.

Георгій Коваленко. Фото:orthodoxy.org.ua

Ні піст, ні паски, ні крашанки не є істинним сенсом Великодня, а увагу слід звертати на свої вчинки і думки. Про це Апострофу розповів священнослужитель, ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко, інформують Патріоти України.

Священнослужитель розповів, що Пасха має два значення: старозавітне – виведення ізраїльського народу з рабства і новозавітне – воскресіння Ісуса Христа.

"У тій книзі, за якою ми звершуємо богослужіння, є така ремарка: "Нехай буде всім відомо, що ні м'ясо, ні яйця, ні сир, ні пасочки не є Великоднем. Великдень - сам Христос. І тільки той, хто причащається, істинно вкушає Великдень".

Всі питають: "Як бути тим, хто не постив або постив не весь час, або не дотримувався посту?" І відповідь на це питання дається в читанні, традиційному на Великдень. Це слово Іоанна Златоуста, він говорить: "І ті, хто постив, і ті, хто не постив, всі прийдіть. Трапеза готова", - зазначив Коваленко.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...