"Впаривают лохам старое г*вно под видом свежего": У мережі викрили черговий фейк пропаганди окупантів (фото)

Сепаратистський сайт виклав фальшиві фото про знешкодження мін на Донбасі, які начебто залишили "українські диверсанти".

Ілюстрація:Преса України

Російських пропагандистів на Донбасі викрили в новому ганебному фейку про "українських диверсантів". Про це повідомляє користувач Twitter під ніком Necro Mancer, передають Патріоти України.

Користувач виклав посилання на новину сепаратистського сайту про те, що бойовики "ЛНР" нібито знайшли і знешкодили міни, залишені українськими диверсантами для співробітників місії ОБСЄ. Новину пропагандисти "підтвердили" відеороликом нібито "з місця подій".

При цьому деталі рельєфу і воронки від "підірваних мін" на відео абсолютно такі ж, як у фотозвіті про ще одне "знешкодження мін", при цьому фотозвіт був опублікований ще 23 квітня.

"Ледачі пропагандони з "Ньюс-Фронту" впарюють лохам старе г*вно під виглядом свіжого", - зазначив Necro Mancer.

"І це я ще мовчу про те, що ОБСЄ'шникам зараз заборонено їздити по дорогах, де немає асфальтового покриття", - додав він.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...