Впіймав облизня: Янукович-молодший програв суд Нацбанку про відшкодування 1,6 млрд грн

Син екс-президента звертався до суду, щоб відшкодувати збитки в зв'язку з виведенням Всеукраїнського банку розвитку з ринку.

Олександр Янукович. Фото:Еспресо.TV

Верховний суд України визнав необґрунтованими позовні вимоги старшого сина президента-втікача Віктора Януковича Олександра до Національного банку України. Янукович-молодший вимагав від НБУ відшкодувати йому 1,6 млрд грн. Про це повідомила прес-служба НБУ, зазначають Патріоти України.

Постанова Верховного суду від 20 червня 2018 року залишила касаційну скаргу Януковича без задоволення, а постанову Апеляційного суду Києва від 6 березня 2018 року і рішення Печерського районного суду Києва від 14 листопада 2017 року по справі N757 / 46587/17-ц - без змін.

Слід нагадати, що Янукович-молодший рік тому звернувся з позовом до НБУ з вимогою відшкодувати збитки в зв'язку з виведенням Всеукраїнського банку розвитку (ВБР) з ринку. Суд прийшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність визнання ВБР неплатоспроможним у 2014 році.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...