"Все пропало, денег нет": У окупованому Донецьку пройшла закрита нарада

"Міністр соцполітики" виключила підвищення пенсій населенню не тільки в 2017 році, але і в 2018.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Всі підприємства на окупованій території Донецької області банкрути і живуть за рахунок дотацій Росії. Про це з посиланням на "інформацію з кількох закритих нарад в ОРДЛО" заявляє в своєму Facebook волонтер Семен Кабакаєв, передають Патріоти України.

"В кінці серпня в окупованому Донецьку пройшла закрита нарада за розпорядженням Захарченка, розглядали один із закритих указів №201 від 28.07.2017, в засіданні взяли участь "міністр соціальної політики" і ряд інших "чиновників". Темою обговорення стала "безнадійна" доля житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу так званої "ДНР", - пише він.

Присутнім нібито було озвучено "важке матеріальне становище", внаслідок чого зріс борг по оплаті за комунальні послуги. "Було прийнято рішення об'єднати всі некомпенсовані пільги, заборгованості підприємств за комунальні послуги і вугілля в бюджет з метою визнання їх "безнадійними". "Міністр соцполітики" виключила підвищення пенсій населенню не тільки в 2017 році, але і в 2018. Причиною цього став "дефіцит фінансових ресурсів", - розповів Кабакаєв.

З цього випливає, що всі заяви лідера терористів "ДНР" Олександра Захарченка про "підняття пенсії" - це блеф і популізм, вважає волонтер. "Без підтримки РФ "уряд" бананових республік не протягнув би і місяця", - сказав він.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...