"Все пропало, денег нет": У окупованому Донецьку пройшла закрита нарада

"Міністр соцполітики" виключила підвищення пенсій населенню не тільки в 2017 році, але і в 2018.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Всі підприємства на окупованій території Донецької області банкрути і живуть за рахунок дотацій Росії. Про це з посиланням на "інформацію з кількох закритих нарад в ОРДЛО" заявляє в своєму Facebook волонтер Семен Кабакаєв, передають Патріоти України.

"В кінці серпня в окупованому Донецьку пройшла закрита нарада за розпорядженням Захарченка, розглядали один із закритих указів №201 від 28.07.2017, в засіданні взяли участь "міністр соціальної політики" і ряд інших "чиновників". Темою обговорення стала "безнадійна" доля житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу так званої "ДНР", - пише він.

Присутнім нібито було озвучено "важке матеріальне становище", внаслідок чого зріс борг по оплаті за комунальні послуги. "Було прийнято рішення об'єднати всі некомпенсовані пільги, заборгованості підприємств за комунальні послуги і вугілля в бюджет з метою визнання їх "безнадійними". "Міністр соцполітики" виключила підвищення пенсій населенню не тільки в 2017 році, але і в 2018. Причиною цього став "дефіцит фінансових ресурсів", - розповів Кабакаєв.

З цього випливає, що всі заяви лідера терористів "ДНР" Олександра Захарченка про "підняття пенсії" - це блеф і популізм, вважає волонтер. "Без підтримки РФ "уряд" бананових республік не протягнув би і місяця", - сказав він.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою