Всі успішно пройшли переатестацію МВС: Активісти впіймали командирів "Беркуту", що скоювали злочини проти Майдану (відео)

Журналісти і активісти почали вимагати, щоб працівники нацполіції прийняли заяву і дізналися, ким є особи, яких вони вимагають затримати.

Розгін Майдану. Фото: timenews.in.ua.

Журналісти та активісти впіймали одіозних убивць у погонах, які керували злочинцями у правоохоронних структурах під час Майдану. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Журналісти і активісти почали вимагати, щоб працівники нацполіції прийняли заяву і дізналися, ким є особи, яких вони вимагають затримати. Як виявилось, це був сумнозвісний учасник усіх розгонів Майдану Вадік Гумен на прізвисько "Режимний об'єкт" і Галатенко Валентин Валерійович - нині начальник райвідділу охорони громадського порядку, а під час Революції Гідності - один з активних учасників побиття і керівник убивств.

Третій командир беркутів не представився, але усі співробітники поліції його добре знали. Виявляється, усі ці вбивці, неодноразово зафіксовані на фото і відео журналістів і у звітах ГПУ, пройшли переатестацію і працюють на керівних посадах нової поліції.

"Сьогодні КВП ("Комітет визволення політв'язнів") прийшов на прийом до міністра юстиції, громадяни хотіли поговорити про стан пенітеціарної системи - СІЗО , зони й тюрми. Все, як було за часів "царя Гороха" все так й залишається там... Нестерпні умови , корупція й порушення прав громадян. Хтось з помічників міністра викликав поліцію.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...