"Вср...лись мне эти Захарченко с Плотницким. Мне Украина ничем не мешала, родня в Черкассах живет", - житель Авдіївки (відео)

Попри бажання деяких ЗМІ налаштувати інших громадян проти міста, яке зараз потерпає від обстрілів терористів, багато журналістів намагаються показати, що і в Авдіївці живе достатньо тих, хто вважає себе українцями.

Житель Авдіївки обурений тим, що роблять росіяни. Фото: скріншот з відео.

Військовий кореспондент Анна Домбровська опублікувала в Youtube інтерв'ю з жителем прифронтового міста Авдіївка Донецької області. Той зазначив, що якби бойовики "ДНР" не приїхали в Україну, все було б нормально, передають Патріоти України та пропонують і вам переглянути цей сюжет.

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в