"Вывернули на изнанку все, чуть ли не пытали": Донеччани поскаржилися на свавілля бойовиків на блокпостах

І пішоходів, і водіїв чекають нахабство, грубість, необгрунтовані перевірки і обшуки.

Ілюстрація:Shkvarki.org

Жителі тимчасово окупованих міст Донецької області продовжують скаржитися на свавілля з боку бойовиків на блокпостах. Про це очевидці пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Вони відзначають, що настрій бойовиків ніяк не залежить від місця розташування блокпоста - на всіх напрямках спостерігається одне і те ж. І пішоходів, і водіїв чекають нахабство, грубість, необгрунтовані перевірки і обшуки.

"Пешеходов терзают на 0 днр — выводят из автобусов, строят в ряд, сумки возле ног, ходит полицай, чуть ли не носком ботинка ковыряется", - пишуть очевидці.

Особливої небезпеки зазнають ті, хто давно не був на окупованих територіях (або ж взагалі їде туди вперше після початку бойових дій).

"Знакомый недавно пересекал на Майорске. Вывернули на изнанку все, чуть ли не пытали, где был и чем занимался за три года отсутствия в Донецке", - розповів місцевий житель.

Донеччани підкреслюють: якщо є можливість, краще взагалі не виїжджати, щоб потім на зворотному шляху не попастися бойовикам. "Вот по этому лучше вообще сейчас не выезжать. На обратном пути можно "не доехать"", - написав один із коментаторів.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т