"Вывернули на изнанку все, чуть ли не пытали": Донеччани поскаржилися на свавілля бойовиків на блокпостах

І пішоходів, і водіїв чекають нахабство, грубість, необгрунтовані перевірки і обшуки.

Ілюстрація:Shkvarki.org

Жителі тимчасово окупованих міст Донецької області продовжують скаржитися на свавілля з боку бойовиків на блокпостах. Про це очевидці пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Вони відзначають, що настрій бойовиків ніяк не залежить від місця розташування блокпоста - на всіх напрямках спостерігається одне і те ж. І пішоходів, і водіїв чекають нахабство, грубість, необгрунтовані перевірки і обшуки.

"Пешеходов терзают на 0 днр — выводят из автобусов, строят в ряд, сумки возле ног, ходит полицай, чуть ли не носком ботинка ковыряется", - пишуть очевидці.

Особливої небезпеки зазнають ті, хто давно не був на окупованих територіях (або ж взагалі їде туди вперше після початку бойових дій).

"Знакомый недавно пересекал на Майорске. Вывернули на изнанку все, чуть ли не пытали, где был и чем занимался за три года отсутствия в Донецке", - розповів місцевий житель.

Донеччани підкреслюють: якщо є можливість, краще взагалі не виїжджати, щоб потім на зворотному шляху не попастися бойовикам. "Вот по этому лучше вообще сейчас не выезжать. На обратном пути можно "не доехать"", - написав один із коментаторів.

Орфографія і стилістика авторів повністю збережені.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...