"Вибухівку принесла дівчина": Царьов розповів нову версію ліквідації терориста Гіві

Колишній «спікер парламенту Новоросії» заявив, що вибухівку підклали у кабінет Гіві заздалегідь.

Олег Царьов вигадав нову версію ліквідації Гіві. Фото: Антикор.

Свого часу депутат Верховної Ради і колишній «спікер парламенту Новоросії» Олег Царьов заявив, що до ліквідації командира терористичного формування «Сомалі» Михайла Толстих (Гіві) нібито причетні українські спецслужби. Таку заяву Царьов зробив в інтерв'ю спільноті «Зведення від ополчення Новоросії», передають Патріоти України.

У той же самий час, за його словами, перша офіційна версія слідства так званої «ДНР» про те, що Гіві був ліквідований пострілом з вогнемета «Шмель» не відповідає дійсності. «Наскільки мені відомо, що нібито вибухівка була принесена в кабінет Михайла Толстих заздалегідь завербованим агентом СБУ. Відомо, що це була дівчина», - заявив Царьов.

Колишній «спікер парламенту Новоросії» підкреслив, що вже від вибуху принесеної вибухівки зброя, яка знаходилася в кабінеті, в тому числі і вогнемет «Шмель», здетонувала. Нагадаємо, що в середу, 8 лютого, близько 6:12 ранку в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку був ліквідований ватажок банди «Сомалі». Як відомо, Толстих став уже дев'ятим ватажком терористичних банд на Донбасі, якого ліквідували протягом останніх шести місяців.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...