"Вибухівку принесла дівчина": Царьов розповів нову версію ліквідації терориста Гіві

Колишній «спікер парламенту Новоросії» заявив, що вибухівку підклали у кабінет Гіві заздалегідь.

Олег Царьов вигадав нову версію ліквідації Гіві. Фото: Антикор.

Свого часу депутат Верховної Ради і колишній «спікер парламенту Новоросії» Олег Царьов заявив, що до ліквідації командира терористичного формування «Сомалі» Михайла Толстих (Гіві) нібито причетні українські спецслужби. Таку заяву Царьов зробив в інтерв'ю спільноті «Зведення від ополчення Новоросії», передають Патріоти України.

У той же самий час, за його словами, перша офіційна версія слідства так званої «ДНР» про те, що Гіві був ліквідований пострілом з вогнемета «Шмель» не відповідає дійсності. «Наскільки мені відомо, що нібито вибухівка була принесена в кабінет Михайла Толстих заздалегідь завербованим агентом СБУ. Відомо, що це була дівчина», - заявив Царьов.

Колишній «спікер парламенту Новоросії» підкреслив, що вже від вибуху принесеної вибухівки зброя, яка знаходилася в кабінеті, в тому числі і вогнемет «Шмель», здетонувала. Нагадаємо, що в середу, 8 лютого, близько 6:12 ранку в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку був ліквідований ватажок банди «Сомалі». Як відомо, Толстих став уже дев'ятим ватажком терористичних банд на Донбасі, якого ліквідували протягом останніх шести місяців.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...