"Виграли бандити": Рева розповів, як Росія забезпечує віджаті підприємства на Донбасі

Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт.
Андрій Рева. Фото: РБК.

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, віджаті росіянами підприємства на Донбасі наразі працюють через невизнану сепаратистську "республіку" Південна Осетія. Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо, передають Патріоти України.

"А подивіться, що відбулося. Це, до речі, було одне з гасел: що вони, мовляв, припинять роботу. Зараз усі вони працюють. Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт, і фактично відновила всі ці зв’язки. Тепер частина прибутку цих підприємств іде на фінансування цих бандитів, зменшуючи навантаження на російський бюджет, а ми недоотримуємо кошти, які раніше надходили в бюджет України. Хто виграв? Виграли тільки бандити і Росія", - підкреслив міністр.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...