"Виграли бандити": Рева розповів, як Росія забезпечує віджаті підприємства на Донбасі

Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт.
Андрій Рева. Фото: РБК.

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, віджаті росіянами підприємства на Донбасі наразі працюють через невизнану сепаратистську "республіку" Південна Осетія. Про це він заявив в ефірі телеканалу Еспресо, передають Патріоти України.

"А подивіться, що відбулося. Це, до речі, було одне з гасел: що вони, мовляв, припинять роботу. Зараз усі вони працюють. Росія через Південну Осетію – таку ж саму фейкову республіку – створила структуру, через яку постачається сировина і через яку потім іде експорт, і фактично відновила всі ці зв’язки. Тепер частина прибутку цих підприємств іде на фінансування цих бандитів, зменшуючи навантаження на російський бюджет, а ми недоотримуємо кошти, які раніше надходили в бюджет України. Хто виграв? Виграли тільки бандити і Росія", - підкреслив міністр.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!