"Вилазять увечері. Тепловізор у нас працює. Близько вони не підійдуть": Українські морпіхи розповіли про безперервні бої з окупантами біля Водяного (відео)

У військових є очікування, що бойовики можуть активізуватися після завершення Чемпіонату світу з футболу, який проходить в РФ.

Фото:скрін відеоУкраїнські морпіхи ведуть безперервні бої з російськими терористами біля Водяного. Більшість зіткнень і обстрілів відбуваються вночі, зазначають Патріоти України.

"Днем переважно тихо. Увечері вилазять і починається стрілянина. Вночі, якщо є ймовірність наближення противника, нам кажуть:" Можлива ДРГ ". Тепловізор у нас працює. Поле все проглядається. Близько вони не підійдуть", - розповідає один з морпіхів.

У військових є очікування, що бойовики можуть активізуватися після завершення Чемпіонату світу з футболу. "Чемпіонат проходить і вони не сильно працюють ствольною артилерфєю, а от матчі закінчаться, думаю, вони почнуть", - говорить морпіх Вадим.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою