"Вилазять увечері. Тепловізор у нас працює. Близько вони не підійдуть": Українські морпіхи розповіли про безперервні бої з окупантами біля Водяного (відео)

У військових є очікування, що бойовики можуть активізуватися після завершення Чемпіонату світу з футболу, який проходить в РФ.

Фото:скрін відеоУкраїнські морпіхи ведуть безперервні бої з російськими терористами біля Водяного. Більшість зіткнень і обстрілів відбуваються вночі, зазначають Патріоти України.

"Днем переважно тихо. Увечері вилазять і починається стрілянина. Вночі, якщо є ймовірність наближення противника, нам кажуть:" Можлива ДРГ ". Тепловізор у нас працює. Поле все проглядається. Близько вони не підійдуть", - розповідає один з морпіхів.

У військових є очікування, що бойовики можуть активізуватися після завершення Чемпіонату світу з футболу. "Чемпіонат проходить і вони не сильно працюють ствольною артилерфєю, а от матчі закінчаться, думаю, вони почнуть", - говорить морпіх Вадим.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма