Витік з Кремля: Російський план "Троя" по завоюванню половини України

Путін планував акцентувати у військовій доктрині увагу на кібератаках, інформаційній війні і точкових ударах.

Путін і Сурков. Фото:24 канал

Витік листів Владислава Суркова, впливового кремлівського помічника, допомогла розкрити деякі можливі факти стратегії РФ по дестабілізації України. Доповідь аналізувало видання The Times, передають Патріоти України.

Один зі співавторів доповіді, Боб Сілі, депутат від Консервативної партії Великобританії, стверджує, що витік "пролив світло на плани таємних операцій і гібридної війни і розповів про те, які суми передбачалося виділити на те, що повинно було бути зроблено протягом усього шляху до повалення регіональних урядів - від кібератак до кампаній з розповсюдження підроблених новин, хабарів і проплачених демонстрацій".

Зламана переписка Кремля про те, як вести кампанію дезінформації в Україні, "вражає безсоромним і аморальним цинізмом". У листах з акаунтів, пов'язаних з заступником Суркова Іналом Ардзінбою, обговорюються ціни на все - від насадження нових історичних і філософських ідей до транспортування "спортсменів" на мітинги і хабарів місцевим ЗМІ та поліції. Згадується стратегія "Троя", націлена на Запоріжжя; особлива увага приділяється Харкову. Невідомо, чи вважали в Москві план серйозною пропозицією.

Закладені витрати передбачали 40 тис. доларів на організацію протестів, 10 тис. доларів на підтримку мережі агентів в СБУ і МВС і 49 тис. доларів на транспортні засоби.

Документ був частиною третього траншу електронних листів, зламаного мережею українських хакерів в листопаді минулого року після двох попередніх в 2016 році, детально вивченого Бобом Сілі.

Кремль називає матеріали, випущені групою, сфабрикованими, хоча деякі автори листів, відправлених на адресу Суркова, свідчать про те, що вони справжні.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...