"Ихтамнеты" все таки є: На Донбасі прикордонники знайшли на позиції "ДНР" військовий квиток РФ (фотофакт)

За вказаними фактами, а саме – "Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни" – підготовано та скеровано повідомлення до слідчого відділу Генпрокуратури України.

Знайдений на Донбасі військовий квиток російського військовослужбовця. Фото:прес-служба Держприкордонслужби УкраїниНа одній із позицій бойовиків "ДНР" на Маріупольському напрямку українські прикордонники виявили військовий квиток російського військовослужбовця, який служить за контрактом у військовій частині збройних сил РФ. Отримані дані було задокументовано і підтверджено. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, інформують Патріоти України.

Там зазначили, що громадянин Росії, якому належить знайдений військовий квиток, причетний до ведення військових дій на Донбасі у складі діючої військової частини (армії Південного військового округу збройних сил РФ), яка періодично виконує бойові завдання на тимчасово окупованій території Донеччини.

"Таким чином, цей факт вкотре доводить, що військовий підрозділ РФ бере участь у бойових діях на тимчасово окупованій території Донецької області," – констатували в ДПСУ.

А отже, як зазначили прикордонники, і вище військове керівництво Росії, віддавши наказ про участь згаданого підрозділу у бойових діях на Донеччині, чинить дії, "спрямовані на ведення агресивних військових дій проти народу України".

За вказаними фактами, а саме – "Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни" – підготовано та скеровано повідомлення до слідчого відділу Генпрокуратури України.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...