"Им Майами ближе, чем Донбасс", - Кобзон в Луганську вказав на зраду своїх російських колег

Кобзон заявив, що не боїться санкцій проти себе і буде продовжувати приїжджати до Луганська і Донецька і надалі.

Йосип Кобзон. Фото: РБК.

Народний артист СРСР і РФ Йосип Кобзон виступив в Луганську з концертом, присвяченим Дню прикордонника. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на inforesist.org.

Він підкреслив, що не боїться санкцій проти себе і буде продовжувати приїжджати до Луганська і Донецька і далі. "Я здивований поведінкою моїх колег, які, злякавшись санкцій, не хочуть приїжджати сюди. Їм Майамі ближче, ніж Донбас. Я ж вважаю, що це борг, особливо якщо це моя батьківщина, я народився на цій землі, бути з тими людьми, які знаходяться в складних, екстремальних ситуаціях. Я думаю, що я можу зробити і як можу виступити, щоб подякувати цим мужнім людям", - заявив Кобзон.

Варто зазначити, що 79-річний уродженець Донецької області входить в число російських артистів, яким заборонений в'їзд в Україну.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...