"Из ополчения сделали у*бищную армию! Они должны уйти!": Бойовик із Сніжного закликав вигнати з Донбасу російських офіцерів (фото)

Терорист скаржиться, що російське командування жахливо поводиться з місцевими бойовиками.

Бойовик із Сніжного. Фото:соцмережіУ мережі з'явився допис бойовика, який зі Сніжного скаржиться, що російське командування в ОРДЛО не вважає їх за людей і істерично закликає позбутися ярма російських офіцерів на Донбасі. Про це повідомив у Twitter блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

У мережі терорист називає себе Олександром Донецьким, має позивний "Кадир", його справжнє ім'я, за даними бази "Миротворець", - Кучерський.

"Російські офіцери повинні піти! Ми самі можемо вирішувати нашу долю, а не бути пішаками", - пише "Кадир".

Обережно, ненормативна лексика!

Кілька красномовних фото "Донецького" з бази "миротворця":

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих