З місць зберігання у бойовиків ОРДЛО зникло багато озброєння, - місія ОБСЄ

Окрім того спостерігачі вперше зафіксували у місцях зберігання наявність нових одиниць озброєння.

Місія ОБСЄ на Донбасі. Ілюстрація:24 Канал

В ОБСЄ зафіксували, що з місць постійного зберігання відведеного озброєння бойовиків зникли 3 реактивних системи залпового вогню БМ-21, а у районах ОРДО – 11 РСЗВ, 14 самохідних гаубиць та 2 протитанкових гармати. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, передають Патріоти України.

"СММ відвідала постійне місце зберігання відведеного важкого озброєння "ЛНР", розташування якого відповідає лініям відведення. Місія відзначила, що 1 гаубиця (2A65 "Мста-Б", 122 мм), 3 самохідні гаубиці (2С1 "Гвоздика", 122 мм), 5 буксируваних гаубиць (Д-30 "Жаба", 122 мм) і 1 РСЗВ (БМ-21) все ще були відсутні" . - йдеться у звіті.

Окрім того спостерігачі вперше зафіксували у місцях зберігання наявність нових одиниць озброєння.

23 серпня у непідконтрольних уряду районах за межами ліній відведення спостерігачі зафіксували 1 танк невстановленого типу, який стояв на полігоні у н.п.Мирне.

"Спостерігачам відмовили у доступі до одного з місць розміщення відведеного важкого озброєння", – заявили у місії.

Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...