З місць зберігання у бойовиків ОРДЛО зникло багато озброєння, - місія ОБСЄ

Окрім того спостерігачі вперше зафіксували у місцях зберігання наявність нових одиниць озброєння.

Місія ОБСЄ на Донбасі. Ілюстрація:24 Канал

В ОБСЄ зафіксували, що з місць постійного зберігання відведеного озброєння бойовиків зникли 3 реактивних системи залпового вогню БМ-21, а у районах ОРДО – 11 РСЗВ, 14 самохідних гаубиць та 2 протитанкових гармати. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, передають Патріоти України.

"СММ відвідала постійне місце зберігання відведеного важкого озброєння "ЛНР", розташування якого відповідає лініям відведення. Місія відзначила, що 1 гаубиця (2A65 "Мста-Б", 122 мм), 3 самохідні гаубиці (2С1 "Гвоздика", 122 мм), 5 буксируваних гаубиць (Д-30 "Жаба", 122 мм) і 1 РСЗВ (БМ-21) все ще були відсутні" . - йдеться у звіті.

Окрім того спостерігачі вперше зафіксували у місцях зберігання наявність нових одиниць озброєння.

23 серпня у непідконтрольних уряду районах за межами ліній відведення спостерігачі зафіксували 1 танк невстановленого типу, який стояв на полігоні у н.п.Мирне.

"Спостерігачам відмовили у доступі до одного з місць розміщення відведеного важкого озброєння", – заявили у місії.

Хіти тижня. Скрепний конфуз по Фрейду: Ілюструючи "агресію ЗСУ", терористи продемонстрували російську ракету

понеділок, 22 квітень 2019, 16:30

Бойовики так званої «ДНР» влаштували чергове шоу - виставку «свідчень агресії України проти мирних жителів Донбасу». Але в своєму завзятті довести, що всі біди тільки від «кривавої хунти», як завжди зганьбилися. Уважні відвідувачі побачили серед десятк...

Хіти тижня. Нові вибухи на складах ЗСУ: Міноборони виступило з заявою

понеділок, 22 квітень 2019, 10:00

У п’ятницю, 12 квітня, на арсеналах, базах і складах зберігання вибухових речовин Збройних Сил України прогриміли вибухи. У Міноборони повідомили, що на цих об'єктах проводяться планові роботи з організації та підтримання належного рівня живучості та в...